Вже у серпні 2020 року ми у співробітництві з міжнародним благодійним фондом “Життя з надлишком” стартували соціально-орієнтований напрямок нашої Асоціації. 

Фокус соціальних проектів UPEA буде спрямований на ті групи населення України, що потребують особливої уваги усього суспільства. А саме:

  • громадяни пенсійного віку;
  • військовослужбовці, учасники бойових дій;
  • люди з інвалідністю.

Однією з ключових задач, яку ми ставимо перед нашою командою на період 2020-2025 рр. , є реалізація національного проекту “Відповідальність Ліга”.

У рамках проекту “Відповідальність Ліга” ми хочемо залучити до кіберспорту людей, яким надвавжливо додатково соціалізуватися, спілкуватися та взаємодіяти один з одним.   

У різних містах України ми будемо створювати можливість покращувати якість свого життя для людей пенсійного віку, людей з інвалідністю, військовослужбовців та учасників бойових дій. Ми хочемо навчити кіберспорту людей та давати їм можливість проявляти себе на полях кіберспортивних баталій, одночасно засвоюючи роботу з комп’ютером, спілкуватися  в соціальних мережах та налагоджувати міжособистісні комунікації серед членів команди, що ми створюємо разом і які, ми переконані, стануть частиною кіберспортивної спільноти “Відповідальність Ліга”.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про проект, або залишити заявку на участь у "Відповідальності Лізі", просимо вас заповнити спеціальну реєстраційну форму.