12 червня Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація проведе серію кіберспортивних шоу-матчів між командами з України та Норвегії в рамках міжнародного проекту «Кіберспорт без кордонів».

Подія ознаменує відновлення міжнародної кіберспортивної співпраці в галузі соціально-відповідальних ініціатив. Цією подією ми хочемо продемонструвати мультифункціональність і інклюзивність українського кіберспорту. Саме тому в матчах з норвезькими командами візьмуть участь наступні українські колективи:

  1. Joint Forces Kyiv – команда, до складу якої входять колишні військовослужбовці, люди з інвалідністю. Цього разу наші хлопці поміряються силами з командою викладачів Tiller videregående skole (м Тронхейм, Норвегія).
  2. Ageless Shooters – команда, яка доводить, що у віці 60+ можна бути кіберспортивними чемпіонами. Суперниками українських пенсіонерів стане норвезька команда, в складі якої є дівчата-кіберспортсмени
  3. Odessa Young – українська команда молодих талантів з Одеси, якій буде протистояти не менш амбітний молодий норвезький колектив.

Матчі розпочинаються о 10:00 ранку і будуть проходити один за одним. Пряма трансляція буде доступна на нашому Twitch-каналі

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: