Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує старт першого сезону Шкільної Ліги України з Counter-Strike: Global Offensive. До участі у змаганнях запрошуються представники усіх середніх навчальних закладів України. 

Перший сезон Шкільної Ліги стартує у партнерстві з Українською Федерацією Учнівського Спорту та всеукраїнського конкурсу iTalent за підтримки Міністерства освіти та наук. 

У Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні шкіл, гімназій та інших закладів середньої освіти. Починаючи з цього сезону, команда може складатися виключно з учнів одного й того самого навчального закладу. Просимо майбутніх учасників власноруч перевіряти статус своєї установи у державному реєстрі за цим посиланням

Завдяки Лізі, юні українські кіберспортсмени матимуть змогу об’єднуватися в команди, постійно брати участь у турнірах і отримають можливість пройти шлях від аматора до професіонала.

Призовий фонд чемпіонату складає 70 тисяч гривень. Участь у турнірі безкоштовна.

Ліга проходитиме у декілька стадій. Починаючи з другого етапу, усі матчі Ліги транслюватимуться на Twitch-каналах UPEA. Розподіл призового фонду, правила турніру та реєстрація на спеціальній сторінці.

Дати проведення відкритих кваліфікацій до турніру, а також терміни реєстрації буде повідомлено пізніше.

Цей чемпіонат є частиною масштабного кіберспортивного сезону, у якому UPEA з партнерами проведете турніри для різних категорій гравців. Для початківців двічі протягом року відбудуться Шкільна ліга та Студентська ліга України. Для напівпрофесійних і професійних гравців будуть організовані Чемпіонат України і Кубок України. Також окремо планується проведення Бізнес Ліги. Подробиці ви можете знайти у нас на сайті за цим посиланням.

Це унікальна можливість для учнів з усіх куточків України спробувати власні сили і, можливо, зробити перший крок до своєї успішної кар’єри у кіберспорті. 

Тримайте руку на пульсі останніх новин щодо Чемпіонату України серед школярів з CS:GO, підписавшись на наші сторінки у соціальних мережах:

До зустрічі у кваліфікаціях!