Вже цього тижня розпочнуться відкриті онлайн-кваліфікації до змагань UPEA з Dota 2 та CS:GO. Ми раді поділитися з вами новими подробицями щодо старту кваліфікаційного етапу до LEGION Шкільних та Студентських Ліг та LEGION Чемпіонатів України з Dota 2 та CS:GO. Як і в попередньому сезоні, відібратися до Чемпіонату України з CS:GO можна буде не лише в онлайні, а й за допомогою LAN-турнірів у містах України.

Участь в онлайн-кваліфікаціях безкоштовна.

У рамках нашого партнерства з кіберклубами ми представляємо вам офіційні тренувальні центри кіберспорту UPEA, на базі яких відбудуться LAN-турніри з CS:GO у містах України. Переможці цих змагань, крім нагороди від організаторів, отримають також запрошення до другого етапу LEGION Чемпіонату України 2022 з CS:GO.

Підтверджені кваліфікаційні LAN-турніри:

Для участі у LAN-змаганнях треба зареєструватися у нас на порталі, з’явитися у вказаний час до клубу з командою та зробити внесок – 150 грн з гравця.

Титульним партнером усіх змагань виступає компанія Lenovo з брендом LEGION.

Чемпіонат відбудеться за підтримки компаній GG.BET, NON STOP™ та The Champion Academy. Також бренд NIVEA MEN стане партнером LEGION Чемпіонату України з Dota 2. Призовий фонд змагань становить 1 080 000 грн.

Призовий фонд Студентської Ліги складає 400 000 грн, Шкільної Ліги – 275 000 грн.

Ліги відбудуться за підтримки Української Федерації Учнівського Спорту, Спортивної Студентської Спілки України та всеукраїнського конкурсу Italent. Партнерами Студентської Ліги виступили компанії GG.BET, NON STOP™. Бренд NIVEA MEN також підтримав змагання серед студентів з Dota 2. Кіберспортивна академія The Champion Academy стала партнером Шкільної та Студентських Ліг.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: