Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація оголошує запуск партнерської програми для кіберспортивних клубів України і запрошує до партнерства. Якщо кіберклуб відповідає високим стандартам та націлений на розвиток кіберспорту, то він може отримати статус офіційного тренувального центру UPEA. 

Цей статус надасть клубам багато переваг, серед яких ексклюзивні знижки на комп’ютерне обладнання від партнерів асоціації, участь у найбільших змаганнях України, участь у лігах серед клубів-партнерів, участь у соціальних програмах UPEA та багато іншого.

Зокрема, на сайті UPEA відкрито спеціальний розділ офіційних кібер-клубів з детальною інформацією про кожен клуб. Розділ буде постійно доповнюватись новими партнерами UPEA.

У майбутньому UPEA організує регулярну систему змагань між клубами для підтримки та розвитку кіберспорту в офіційних клубах асоціації. В рамках підтримки Асоціація також надасть офіційним клубам квоти для проведення відбіркових змагань на Кубок України та Чемпіонат України, та буде сприяти просуванню місцевих турнірів, що організують клуби.

Завдяки партнерству UPEA та FACEIT у Києві встановлено власні сервери з CS:GO. Вони дають можливість партнерам UPEA дуже просто проводити власні змагання offline та online з легким налаштуванням сітки та серверів.

Також власники статусу офіційного тренувального центру UPEA отримають ексклюзивні пропозиції на обладнання від партнерів UPEA. 

Окрім цього UPEA буде сприяти просуванню різного роду соціальних ініціатив. Асоціація планує зробити клуби частиною національного проекту “Відповідальність Ліга” та впроваджувати інші важливі проекти, що будуть сприяти розвитку клубного руху та розвитку кіберспорту в регіонах України.

Ознайомитись з презентацією співпраці та подати заявку можна за цим посиланням.