Ми раді поділитися з вами новими подробицями щодо старту кваліфікаційного етапу до Legion Шкільних Ліг, Legion Студентських Ліг та Legion Чемпіонатів України з Dota 2 та CS:GO. У цьому сезоні пройти кваліфікації до Чемпіонатів України можна буде не лише в онлайні, а й за допомогою LAN-турнірів у містах України.

У рамках нашого партнерства з кіберклубами ми представляємо вам офіційні тренувальні центри кіберспорту UPEA, на базі яких відбудуться LAN-турніри з CS:GO та Dota 2 у різноманітних містах України. Переможці цих змагань, крім нагороди від організаторів, отримають також запрошення до другого етапу Чемпіонатів України.

Вже підтверджені клуби:

  • LEGION Cybersport Club (Кривий Ріг)
  • LEGION Cybersport Club (Дніпро)
  • LEGION Cybersport Club (Запоріжжя)
  • Cyber Arena BFG GAME (Миколаїв)
  • Аrena 27 (Івано-Франківськ)
  • CyberZone Lviv (Львів)
  • Z-Arena (Черкаси)
  • Z-Arena (Кременчук)

Детальна інформація щодо дати і місця змагань буде анонсована окремо.

І звісно, вже цього тижня стартують онлайн-кваліфікації – ознайомитися з розкладом та зареєструватися ви можете, натиснувши на відповідний пункт:

Титульним партнером усіх змагань UPEA являється LEGION від Lenovo в Україні.

Legion Чемпіонат України з CS:GO та Dota2, відбуватиметься також за підтримки компаній GG.bet, hike ZERO 0.0, NON STOP™ та The Champion Academy. Партнером Чемпіонату України з Dota 2 виступить також бренд  Volvo. У Legion Чемпіонаті України можуть брати участь всі охочі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України. 

Другий сезон Legion Шкільної та Студентської ліги відбувається за підтримки Української Федерації Учнівського Спорту, Спортивної Студентської Спілки України та всеукраїнського конкурсу Italent. Партнерами обох ліг виступають кіберспортивна академія The Champion Academy та ТМ “Живчик Смарт Кола”. Партнерами Студентської ліги також виступили компанії GG.bet та NON STOP™.

Призовий фонд всього сезону складе більше 1,500,000 грн.

Участь у змаганнях UPEA безкоштовна, але організатори кваліфікаційних LAN-турнірів у партнерських кіберклубах можуть призначити вступні внески на команду.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: