Другий кіберспортивний сезон UPEA з CS:GO та Dota 2 офіційно завершився у листопаді. Настав час підбити підсумки цієї події.

Другий сезон змагань UPEA тривав з 27 серпня по 28 листопада з призовим фондом 1 мільйон 270 тисяч гривень, які було розіграно між 6 змаганнями:

  • Legion Шкільна Ліга України 2021 з CS:GO – 110 тис. грн
  • Legion Шкільна Ліга України 2021 з Dota 2 – 70 тис. грн
  • Legion Студентська Ліга України 2021 з CS:GO – 170 тис. грн
  • Legion Студентська Ліга України 2021 з Dota 2 – 110 тис. грн
  • Legion Чемпіонат України 2021 з CS:GO – 500 тис. грн
  • Legion Чемпіонат України 2021 з Dota 2 – 300 тис. грн

У відбіркових до змагань з CS:GO взяло участь 292 команди, а з Dota 2 – 105.

Також у рамках програми партнерства, у кіберклубах зі Львова, Миколаєва, Дніпра, Кривого Рогу, Києва, Харкова та Запоріжжя відбулися кваліфікаційні LAN-турніри з Dota 2 та CS:GO, переможці яких отримали запрошення у другий етап Legion Чемпіонату України з відповідних дисциплін.

Титульним партнером усіх змагань виступала компанія Lenovo з брендом LEGION.

Legion Чемпіонати України 2021 з CS:GO та Dota 2 проходив за підтримки компанії GG.BET, hike ZERO 0.0, NON STOP Energy та The Champion Academy. Компанія Volvo виступала ексклюзивним партнером Чемпіонату з Dota 2.

Партнерами Legion Шкільних та Студентських Ліг у другому сезоні виступили ТМ «Живчик Smart cola» від компанії «ОБОЛОНЬ» та кіберспортивна академія The Champion Academy. Партнерами Студентських Ліг також були компанія GG.BET та бренд NON STOP Energy.

LAN-фінали другого сезону UPEA відбувалися з глядачами у “Київ Кіберспорт Арені”. На відвідувачів чекали розіграш від LEGION by Lenovo, а також автограф-сесії з Романом ‘CaspeRRR’ Лепьохіним, Артуром ‘ZLOYn’ Нерчуком та Діаною ‘DianaRice’ Шокою. 

Згідно з авторитетним порталом Liquipedia, за весь календарний рік змагання UPEA стали єдиними у Dota 2, які спромоглися повернути глядачів на трибуни, а у CS:GO фінальні етапи змагань увійшли до символічного “топ-3” поруч з PGL Major Stockholm 2021 та BLAST Premier Fall 2021.

Ми задоволені результатами і сподіваємося, що у 2022 році нас чекають нові виклики.