Букмекерська компанія GG.Bet спільно з Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією (UPEA) розробили Fairplay Guides – рекомендації з чесної гри  для гравців та команд.

Кіберспорт поєднує мільярди людей по всьому світу: атлети, тренери та глядачі можуть зустрічатися й вболівати на турнірах онлайн без обмежень за географією, віком і статтю, походженням чи соціальним становищем, кіберспорт також дозволяє досягти результатів атлетам з будь-яким рівнем підготовки.

Саме задля впровадження політики рівності та засад чесної і прозорої гри, а також збереження  добросовісного змагання, Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація спільно з партнером GG.Bet розробила збір етичних правил для гравців та команд. Мета документу, об’єднати учасників навколо чесних кіберспортивних змагань.

Коментар GG.bet:

Ми були раді підтримати ініціативу Української Професійної Кіберспортивної Асоціації по створенню етичних правил для гравців та команд. Адже чесна гра професійних кіберспортсменів — запорука чесних змагань та їх прозорих результатів. Ми всебічно підтримуємо цю ініціативу та сподіваємося, що розроблені нами та UPEA правила будуть підтримані усіма учасниками кіберспортивних змагань.

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Ми в Асоціації хочемо популяризувати кіберспорт як найбільш мультифункціональний вид спорту як для гравців, так і глядачів. Створення чесного та безпечного кіберспортивного руху — спільна справа кожного його учасника. Тому ми раді що разом з нашим партнером GG.Bet в нас є можливість реалізовувати таку правильну ініціативу. І ми сподіваємось що завдяки цим гайдам ми зможемо створити усі необхідні умови для чесної і прозорої гри.

Рекомендації створені в рамках партнерства GG.Bet та UPEA, яке розпочалося в лютому цього року. До кінця року у спільно з букмекерською компанією Асоціація також розробить гайди для турнірних операторів, а також спеціальні освітні матеріали з відповідального беттінгу. Ці документи стануть частиною глобального Кодексу поведінки для кіберспортивної галузі.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: