logo

NoName Bar

Кіберспортивний ігровий бар

Ігровий бар NoName Bar (колишній NAVI Bar) – це єдине місце у Києві, де можна максимально комфортно грати, тренуватися, дивитися кіберспортивні події та вболівати за українські команди.

Бар находиться в самому центрі Києва поруч з легендарним клубом CyberZone. Тут можна гарно провести час і зустріти легенд кіберспорту.

У барі створено своєрідний музей команди Natus Vincere, що вражає своїм інтер’єром – тут все просякнуто духом кіберспорту! Стіни оформлені скінами з CS:GO,  футболками з автографами легендарних гравців, та справжніми кіберспортивними артефактами, серед яких є навіть кубок ESL.

До послуг гостей дві комфортні ігрові зони (VIP та ULTRA), пара ігрових консолей PlayStation 4, шість плазмових телевізорів та проектор з великим екраном для перегляду трансляцій.

Окрім ігор, звісно, у барі можна смачно поїсти. Якщо немає часу – не біда, замовляйте улюблені страви онлайн. Фішкою меню є надзвичайно смачна авторська піца з цілозернового тіста. Також бар може порадувати стравами WOK, закусками та салатами.

Повноцінне барне меню приємно вразить гостей безалкогольними та алкогольними коктейлями з лояльнми цінами. Піца коштує від 160 грн, WOK – 95 грн, кава від 35 грн, пиво – 50 грн, whiskey sour – 130 грн.

Бар є відмінним місцем для проведення невеличких змагань та Днів Народження і свят.

  • м. Київ, Бесарабська площа 2, ТЦ Метроград, -2 поверх
  • +38099 161 92 33
  • 12.00 - 22.00 (НД.-ЧТ.)
    12.00 - 22.00 (НД.-ЧТ.) 12.00 - 7.00 (ПТ.-СБ.)
  • 25
    2
  • VIP - 80, ULTRA - 100, PS4 - 100 грн/год