logo

ASUS CyberZone

Кіберклуб

Asus CyberZone – це один з найстаріших кіберспортивних клубів Києва, що був створений ще у 2002 році. Сьогодні це найбільший заклад України.

Клуб знаходиться в самому центрі Києва на Бесарабській площі у ТЦ Метроград, неподалік від станцій метро Хрещатик, ім. Льва Толстого та Олімпійської.

CyberZone завжди був головним центром розвитку кіберспорту в країні. З моменту відкриття в клубі відбулися сотні змагань, у тому числі найбільші українські турніри та відбіркові на чемпіонати світу WCG, ESWC та інші. Протягом багатьох років клуб був осередком регулярних ліг KCL та NCL.

Від моменту створення клуб підтримує молодих талантів та дає можливість їм розвиватись. Саме у CyberZone тренувалося чимало легендарних гравців, які ставали професіоналами та завойовували медалі на світових змаганнях. Найвідомішим з таких гравців являється Олександр s1mple Костилєв, який навіть грав у команді клубу.

Asus CyberZone – провідне місце для кіберспортивних змагань у Києві. Гравці та кіберспортсмени можуть обрати одну з трьох ігрових зон з ПК, окрім того, в клубі є зона консолей, зона VR, а також окрема зона, яку можна орендувати під свята, Дні Народження, турніри та інше.

ASUS CyberZone працює без вихідних та майже цілодобово (з перервою на ранкове технічне обслуговування з 7.00 до 9.00).

Клуб розподіляється на три зони: Standart, PRO та VIP, які відрізняються конфігурацією комп’ютерів та комфортом.

Переглянути прайс клубу.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті клубу.

  • м. Київ, Бесарабська площа, 2, ТЦ Метроград, мінус 2-й поверх
  • +38044247-56-47
    +38044247-56-47 +38044247-55-05
  • Цілодобово, окрім технічної перерви з 7.00 до 9.00
  • 115
    4
  • Standart - 40, PRO - 60, VIP - 80 грн/год
  • cyberzone.kiev.ua