Інтерв’ю з командою Gucci_Squad_ – переможцями третьої відкритої кваліфікації до Відкритого Чемпіонату України з CS:GO.

Склад Gucci_Squad_:

  • Дорошенко ‘alfa’ Вячеслав
  • Лоснов ‘Delpha’ Владлен
  • Кириченко ‘zybrin’ Владислав
  • Бондарчук ‘Kadnay’ Павло
  • Виноградов ‘santys’ Олександр

Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Ви зібралися спеціально під турнір, чи у вас постійний склад колективу?

Назва команди існує вже давно, наша команда вигравала під цією назвою минулорічний чемпіонат України з призовим фондом в один мільйон гривень, але потім всі пішли за своїми шляхами. Саме на цю кваліфікацію ми зібралися вже з іншими людьми, зібралися чисто на цю кваліфікацію.

Я побачив пост про те, що UPEA відкрила кваліфікації на Чемпіонат України, написав людині, з ким граємо під цим тегом вже давним давно, тож удвох ми зібрали ще трьох людей, хто був готовий грати цю кваліфікацію з нами.

Як би ви описали гравців колективу?

Всі гравці колективу сильні в індивідуальному плані, як показала кваліфікація, ми швидко зігруємося разом. Кожен робить свою роботу на хорошому рівні, що і дало нам цей шанс.

Чи є команди/гравці-конкуренти, яких би ви виділили окремо, як небезпечних суперників?

Вважаю, що не маю права виділяти конкретно когось одного. Всі команди, хто пройшов з цих кваліфікацій є по-своєму сильні, і з кожною командою буде цікаво пограти.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Ніколи не ставили гроші понад усе. Кваліфікація – це в першу чергу заявити про себе, показати, що є ось такі ось гравці, які горять і хочуть грати в цю гру, не просто тому що їм подобається, а що б досягати якихось цілей, ставити планку собі і підніматися все вище і вище.

З другого етапу у нас будуть прямі трансляції. Чому саме за вас мають вболівати глядачі?

Я б не сказав, що глядачі зобов’язані прямо вболівати за нас, кожен для себе сам вибирає, за яку команду він буде вболівати і чому. Але скажу одне: ми постараємося показати гарну гру і зайти якнайдалі на цьому турнірі. Нудно точно не буде.