Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація та перша українська кіберспортивна Академія The Champion спільно розвиватимуть якісну кіберспортивну освіту в Україні.

The Champion Academy - кіберспортивна школа, що створена з метою навчання гравців початківців з дисциплін CS:GO, Dota 2, Fortnite і просування молодих талантів, які мріють пробитися на професійну сцену. Головна особливість Академії - це формат повного занурення в процес і максимум практики. В програму навчання входять теорія і практика з професійними тренерами в live-режимі, тренінги з психології, участь у внутрішніх турнірах.

Провідною метою партнерства UPEA та The Champion є розвиток академії, як фундаментальної основи для майбутньої професійної спортивної орієнтації для кожного охочого. Завдяки цьому ми плануємо вивести кількість кіберспортсменів одразу у декількох дисциплінах на якісно інший рівень і створити кадровий резерв для клубів та напівпрофесійних колективів.

Очікується, що зі збільшенням команд та гравців в Україні будуть збільшуватися і призові нагороди на чемпіонатах різних рівнів у країні.

Детальніше ознайомитися з послугами Академії та записатися на заняття можна за цим посиланням. 

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: