Турніри – невід’ємна частина життя будь-якого кіберспортсмена. Сьогодні психолог кіберспортивної академії The Champion Жолобович Андрій розповість вам, про те як готуватися до важливих і відповідальних ігор. Інформації настільки багато, що ми вирішили розбити її на 2 частини.

Підготовка до таких подій, як турнір, завжди вимагає від нас багато сил, уваги, енергії, знань і умінь, хоча багато хто навіть про це не замислюються і просто ігнорують цей процес підготовки. Але навіть ті, хто намагається максимально підготуватися до турніру, часто зосереджується лише на відточуванні ігрових навичок, забуваючи про інші сфери, які допомагають нам бути успішними та з більшою ймовірністю перемагати!

Таких сфер 4:

  • Сфера фізичного здоров’я.
  • Сфера ментального \ інтелектуального здоров’я.
  • Сфера соціального здоров’я.
  • Сфера духовного здоров’я.

Чому ж так важливо, під час підготовки, приділити час кожній зі сфер?

Не приділивши належної уваги сферам №1 і №2, ви просто ризикуєте втратити фізичну та ментальну енергії, коли ваше тіло буде втомленим і не готове до тієї уваги, енергії й концентрації, якого вимагатиме від вас турнір;

Сфера соціального здоров’я має на увазі під собою, наявність здорових відносин з оточенням.Не приділяючи уваги цій сфері, ви ризикуєте втратою оточення, яке дає нам незамінну підтримку, спілкування і розуміння;

Не приділивши уваги сфері духовного здоров’я, ви ризикуєте втратою з’єднання з самим собою і себе зі світом, з тим, що вчені називають колективним несвідомим, енергією космосу або ж просто духом, який мешкає в кожному з нас.

Підтримати ці сфери можливо так:

  1. 1. Підтримувати свій комфортний для функціонування режим їжі, сну, прогулянок і фізичних навантажень для фізичної сили.
  2. 2. Медитувати, очищати свідомість для того, щоб вона була відкрита для отримання нової інформації та переробляти наявні знання і досвід, які ми так часто здобуваємо, для психічного здоров’я.
  3. 3. Підтримувати комунікацію з людьми, просто проводячи час з якими ви заряджаєтеся енергією і прагнете до звершень, для соціальної сили.
  4. 4. Завжди знати та звертатися до джерел сили, які наповнюють вас зсередини. Джерелами невичерпної енергії, якої, наприклад наповнені речі нашого улюбленого кольору або ж маленькі предмети, які ми придбали при різних подіях, але тільки подивившись і взявши в руку які, ми відразу ж наповнюємося.

Слідуючи всього лише цим 4 рекомендаціям ви зможете бути готові до будь-яких випробувань, які вас будуть чекати, як до, так і після турніру, до будь-яких випробувань в самих різних контекстах життя.

Практикуйте і виробляйте свої джерела сили, енергії та впевненості в собі!