Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує дати кваліфікацій до Legion Студентської Ліги з CS:GO. Призовий фонд змагання складає 170 тисяч гривень.

Починаючи з лютого, щотижня будуть відбуватися відбіркові етапи, переможці яких потрапляють у другий етап ліги.

Титульним партнером ліги виступає Lenovo Legion.

Legion Студентська Ліга з CS:GO стартує у партнерстві зі Спортивною студентською спілкою України, всеукраїнського конкурсу iTalent та за підтримки Міністерства освіти та науки України.

У лізі можуть брати участь як команди окремого навчального закладу, так і збірні команди різних навчальних закладів вищої, передвищої та професійної освіти.

Участь у турнірі безкоштовна!

Перед тим, як зареєструватись, обов’язково ознайомтесь з правилами ліги.

Усі відбіркові змагання стартують щотижня о 14:00 на платформі Faceit. Для того, щоб взяти участь необхідно:

  1. Заповнити гугл-форму, де треба вказати дані про гравців команди і додати документи, що підтверджують місце навчання гравців.
  2. Перейти за посиланням на сторінці ліги та зареєструвати команду у одному чи декількох кваліфікаційних турнірах на платформі FaceIT.

Розклад кваліфікацій:

Цей чемпіонат є частиною масштабного кіберспортивного сезону, у якому UPEA з партнерами проведете турніри для різних категорій гравців з різних дисциплін. Крім Legion Студентської Ліги з Dota 2 та CS:GO, відбудуться Legion Шкільна Ліга та Legion Кубок України. Подробиці про кваліфікації на ці змагання ви можете знайти у нас на сайті за цим посиланням.

Legion Студентська Ліга – це унікальна можливість для студентів з усіх куточків України спробувати власні сили і, можливо, зробити перший крок до успішної кар’єри у кіберспорті.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі та тримайте руку на пульсі останніх новин щодо всеукраїнських змагань серед студентів з CS:GO.

До зустрічі у кваліфікаціях!