Компанія Lenovo з брендом Legion виступила титульним партнером турнірів Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA). В партнерстві з Lenovo в 2021 році пройдуть 14 кіберспортивних турнірів: Шкільні та Студентські Ліги, Кубок України, а також Чемпіонат України.

В рамках партнерства бренд Legion для геймерів буде інтегрована в назви усіх турнірів UPEA. Це стосується також і прямих трансляцій, брендингу, онлайн-промо, тощо. Разом з Lenovo UPEA також планує провести серію шоу-матчів серед учасників соціального проекту Асоціації “Відповідальність Ліга” і командою Ageless Shooters.

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Ми дуже раді  початку нашої співпраці з компанією Lenovo. Для Lenovo це вже не перший досвід в кіберспорті і ми вдячні що така технологічна компанія обрала підтримати саме турніри UPEA. Я впевнений, попереду нас чекає дуже плідна і ефективна співпраця і разом ми зможемо вивести кіберспорт в Україні на новий рівень.

Генеральний директор Lenovo в Україні Тарас Джамалов:

Час «нової норми» диктує нові правила: шукати нові шляхи розваг і відпочинку. За останній рік багато хто почав грати в комп’ютерні ігри активніше, а деякі повернулися до геймерства після довгої паузи. Це чудовий метод соціалізації, адже можна знайти однодумців різного віку! Партнерством Lenovo з UPEA ми надаємо більше можливостей геймерам від малого до великого спробувати себе, взяти участь в турнірах і стати членом захоплюючої геймерської спільноти. Стеж за нашими анонсами, приєднуйся, змінюй свою реальність!

Нагадаємо, що в кінці 2020 року UPEA анонсувала турнірний сезон 2021. В рамках сезону Асоціація проведете турніри для різних категорій гравців. Для школярів та студентів буде проведено по два сезони Шкільної ліги та Студентської ліги України. Для напівпрофесійних і професійних гравців будуть організовані Чемпіонат України і Кубок України. Також окремо планується проведення Бізнес Ліги та запуск UPEA HUB зі змаганнями 24/7. Сезон стане найбільшою подією в історії українського кіберспорту з призовим фондом більше 5,000,000 грн.