Volvo виступив офіційним партнером змагань Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA). У партнерстві з брендом відбудеться Legion Чемпіонат України 2021 з Dota 2.

Для Volvo це початок взаємодії з кіберспортивною аудиторією в Україні, адже щороку інновації бренду розвиваються все потужніше. UPEA разом з Volvo планують реалізувати багато спільних активностей, від інтеграцій в ігровий процес до створення відеоконтенту. 

Бренд-директор Volvo в Україні Артем Ткаченко:

Електромобіль XC40 Recharge – ідеальний, аби під час Чемпіонату заявити про бренд у розрізі останніх інновацій. Це нова ера, коли автомобіль стає невід’ємним елементом не лише життя, але і гри.

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Ми дуже раді, що такий потужний автомобільний бренд як Volvo обрав саме наші турніри для початку свого шляху у кіберспорті. Ми сподіваємось на плідну співпрацю і впевнені, що разом зможемо реалізувати багато цікавих активностей.

У рамках партнерства у Legion Чемпіонат України буде інтегрована модель Volvo XC40 Recharge. Це і перший електромобіль виробника, і перший Volvo з новою системою мультимедіа на основі Google Automotive Services. Це автомобіль, що повністю підключений до цифрового життя власника. Однією фразою “Неy, Google” можна отримати будь-яку інформацію: від розкладу авіарейсів до курсу валют. 

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: