Друзі, дякуємо за вашу увагу та запитання – ліпшого знаку для нас в UPEA, що ми робимо правильні речі годі й уявити. Ми помітили, що деякі запити час від часу повторюються і тому вирішили підготувати окремий матеріал, у якому відповімо на ті ваші питання, що траплялися нам найчастіше.

Які турніри проводить UPEA?

В першому сезоні 2022 року ми проводимо турніри у двох дисциплінах CS:GO та Dota 2. Школярі можуть брати участь у Шкільній Лізі України, студенти можуть змагатися в Студентській Лізі України. Всі охочі можуть змагатись в Чемпіонаті України. Всі наші турніри ви можете знайти тут – https://upea.com.ua/competitions/ 

Що потрібно для участі в турнірі? 

Перейти на сторінку турніру, ретельно вивчити правила та заповнити спеціальну гугл-форму. Поздоровляємо, ви в кроці від участі! Залишилося лише обрати найближчу кваліфікацію, перейти за посиланням на її сторінку, в правій частині сайту обрати приєднатися до турніру командою, групою гравців чи соло. Залишилося лише зачекати початку змагання! Будьте на місці заздалегідь, щоб не проґавити свій шанс.

Гугл-форму мають заповнити всі гравці, чи тільки капітан команди? 

Не важливо граєте ви в команді або самостійно, кожен учасник має обов’язково заповнити гугл-форму.

Участь в турнірах безкоштовна?

Участь у всіх кваліфікаціях, що проходять онлайн, повністю безкоштовна.

Чув, що будуть кваліфікації на лані в комп’ютерних клубах, це так? 

Так, кваліфікації на лані будуть, але тільки до LEGION Чемпіонату України і тільки в дисципліні CS:GO. Дізнатись чи є кваліфікація на лані у вашому місті і в якому клубі вона буде проходити можна на цій сторінці – https://upea.com.ua/competitions/legion-chempionat-ukraini-2022/?discipline=CSGO 

Що потрібно для участі у кваліфікації на LEGION Чемпіонат України з CS:GO в кіберклубі?

По перше бажано мати команду з п’яти гравців, шанси знайти команду з соло-гравців в клубі не великі. По друге потрібно заповнити ту саму гугл-форму, що і для участі у кваліфікаціях онлайн – https://forms.gle/zuEYqNS7P1An6eKa8

Для підтвердження реєстрації необхідно прийти до кіберклубу за годину до початку турніру, та пройти чекін у місцевих організаторів.

Нагадуємо, що на відміну від кваліфікацій онлайн участь в кваліфікації на лані коштує 150 гривень, які йдуть місцевим організаторам. Зі свого боку UPEA надає на кожну кваліфікацію на лані призовий фонд у розмірі 10000 гривень.

Чи необхідно для участі у LEGION Шкільних та Студентських Лігах збирати команду з одного навчального закладу? 

Ніяких обмежень немає. Допускаються усі команди: і ті, що складаються з гравців одного навчального закладу, і ті, що вчаться у різних – це не має значення. Головне, щоб усі учасники колективу навчалися у закладах одного рівня.

Чи можна одночасно брати участь у декількох турнірах? Наприклад, у Студентській Лізі та Чемпіонаті України?

Так, це можливо. 

Я навчаюся у коледжі/технікумі, у яких змаганнях я можу брати участь?

Згідно з правилами змагань UPEA учні професійно-технічних, фахових передвищих та вищих навчальних закладів беруть участь у Студентській Лізі.

Посилання на реєстр навчальних закладів України.

Я вилетів з кваліфікації – це все? Чи можна грати декілька кваліфікацій?

Сприймайте кожну кваліфікацію, як спробу. Всього буде вісім відбіркових змагань. Якщо не вдалося з першого разу, спробуйте ще раз за тиждень. Як тільки ви пройшли одну з кваліфікацій, одразу готуйтеся до наступного етапу. Щасти вам!

У мене немає команди. Де я можу знайти собі товаришів для участі у змаганнях?

Нічого страшного! По-перше, ви завжди можете долучитися до нашого Діскорду або телеграм-каналу і там у чатах шукати собі колектив. Якщо у вас так і немає команди до початку змагань – не біда, адже система Фейсіту підбере вам команду згідно з вашим рейтингом ближче до безпосереднього старту кваліфікації, але тільки в тому випадку, якщо одночасно з вами будуть брати участь інші вільні гравці, що доповнять вашу команду. 

Турніри проходять повністю онлайн?

Усі етапи змагань відбудуться онлайн, проте фінали змагань UPEA відбудуться на LAN’і у Києві, туди потраплять по дві найсильніші команди в кожній дисципліні Чемпіонату України, Шкільної та Студентської ліг.

У моїй команді гравець з-за кордону. У якому турнірі нам можна брати участь?

Згідно з правилами, ви можете брати участь тільки у LEGION Чемпіонатах України, але за умови, що більшість гравців в команді складають українці (не менше трьох в актуальному складі).

Як зрозуміти, що мене зареєстровано на турнірі?

Одразу після заповнення всіх пунктів в гугл-формі, система згенерує вам відповідне повідомлення, якщо в кінці форми ви погодитесь відправити вам на пошту листа.

Запам’ятайте! З того моменту, як ви внесли правильно усі дані, ви будете автоматично зареєстровані. Найголовніше – це правильно заповнити всі поля при реєстрації. До закриття реєстрації ви можете заходити та редагувати дані, якщо щось забули, помилилися, або на наступну кваліфікацію хочете виступати за іншу команду.

Які документи необхідні для реєстрації?

Для учасників Шкільних Ліг – це учнівський квиток, або свідоцтво про народження, або табель. Підійдуть і інші документи, де є ваші дані та печатка школи.

Для учасників Студентських Ліг – це наявність студентського квитка, або у крайньому разі – перша сторінка залікової книжки.

Для учасників Чемпіонату України – це паспорт громадянина країни.

Головна вимога – це наявність вашого ПІБ та назви навчального закладу. І, звісно, чітка якість зображення документу.

В мене не завантажується копія документу в гугл-формі, що робити? 

Перевірте розмір файлу, він має не перевищувати 3 мб, в разі, якщо він більший, зменште файл. Спробуйте ще раз завантажити копію документа.

Як дізнатися підтвердження, що я є учасником кваліфікації? Раніше я бачив підтвердження, тепер – ні

За годину до старту ігор реєстрація зачиняється, і ви можете побачити себе у списку команд, що грають, якщо у вас все в порядку з документами.

Якщо я ніколи не грав на Фейсіті як мені розібратися що до чого? 

Спеціально на цей випадок ми створили спеціальну інструкцію по грі турніру на платформі Faceit.com

Інструкція для CS:GO – https://drive.google.com/file/d/1H_kd70WGZozBSAqgapHWVL_fHSeOqoRL/view?usp=sharing 

Інструкція для Dota 2 – https://drive.google.com/file/d/1ZnRmKmsEegblIIuw6Ecb7iPnSCoxmtB9/view?usp=sharing 

У нас неповна команда (3 або 4 гравці). Як нам зареєструватися на змагання – як команда, чи у соло чергу?

На Фейсіті ви можете зайти в чергу як група із декількох людей, вам знайдуть гравців що не вистачає, проте у формі реєстрації кожен з вас вказує що у вас немає команди, ви маєте зареєструватись як соло-гравці.

Як відбувається підбір гравців у соло-чергу? Коли мені знайдуть команду?

Команди з соло/груп гравців формуються за 1 годину до старту кваліфікацій, на основі особистого рівня гри, а також ELO гравця. Система сама формує команди, судді турніру не мають на це впливу.

Отримав повідомлення: “Принаймні 5 гравців команди мають бути з наступних країн: Ukraine”, – хоча всі учасники з України.

По-перше, перевірте налаштування VPN у кожного з гравців, по-друге, переконайтеся, що всі гравці команди у цей момент знаходяться на території України. Якщо проблема не зникла – зверніться до суддів у Діскорді.

Мене видалили з турніру до початку, що робити? 

Можливо ви або ваш тіммейт, якщо ви реєструвались командою, не заповнили гугл-анкету, або заповнили її невірно, в такому випадку ви порушили правила участі і суддя видалив вашу заявку на faceit. Заповніть гугл-анкету або виправте помилки, якщо вже її заповнювали, та беріть участь у наступній кваліфікації.

Якщо ви впевнені, що все зробили вірно, зверніться до судді турніру в нашому каналі в діскорд: https://discord.gg/NcRwBxxKCr

Суддя виніс рішення з яким я не погоджуюсь. Куди скаржитись?

Перед тим, як подавати скаргу, уважно перегляньте правила. Якщо суддя діяв за правилами, вашу заявка не матиме сенсу. Якщо суддя діяв не за правилами, або ситуацію, що відбулась, в правилах не описано, напишіть листа зі скаргою на e-mail: gv@upea.com.ua
Детально опишіть ситуацію, додайте до листа файли, що підтверджують вашу правоту.

Мені відомо, що деякі гравці грали з порушенням правил, або використовували чіти. Куди писати? 

Якщо вам відома інформація про нечесних гравців або команди, які порушують правила турніру, повідомте про це листом на e-mail: gv@upea.com.ua

Детально опишіть ситуацію і за можливості додайте до листа файли з доказами порушення правил.

ОФІЦІЙНІ КАНАЛИ UPEA:

  • Офіційний сайт: https://upea.com.ua 
  • Офіційний канал телеграм: https://t.me/upea_ua 
  • Офіційний instagram: https://www.instagram.com/upea_ua/ 
  • Офіційний facebook: https://www.facebook.com/upea.com.ua/ 
  • Офіційний twitter: https://twitter.com/upea_ua 
  • Офіційний Discord: https://discord.gg/NcRwBxxKCr

Виникло питання, якого немає у списку? Звертайтесь до суддів турніру у діскорді або пишіть на e-mail: gv@upea.com.ua