Вже понад тиждень таланти трансляції матчів The International 10 від UPEA працюють для того, щоб у наших глядачів була унікальна можливість дивитися ігри Чемпіонату світу з Dota 2 українською. Ви знаєте їх як коментаторів, аналітиків та ведучих, а ми сьогодні розкажемо вам, ким вони є поза камерою.

Андрій ‘violinUA’ Яцюк

Андрій за професією скрипаль. Закінчив музичну академію у Львові, а зараз живе в Австрії у місті Грац, де навчається. Працює на фрілансі, адже ще є студентом.

Коментує Доту з 2015 року, тобто 6 років. За цей час він багаторазово організовував трансляції найпрестижніших чемпіонатів з Dota 2. Саме він зібрав команду UcAst, яка і займається регулярною коментаторською роботою на івентах. Він є чудовим прикладом того, що не треба мати високий рейтинг у грі, щоб бути висококласним коментатором — у нього 3070 очків MMR.

Роман ‘DoubleEspresso’ Губін

“Подвійне Еспрессо” — український стрімер з власним каналом у Діскорді. У той час, коли він не зайнятий на Твічі чи не займається дебустінгом власного ММР (який у нього близько 5700), то працює у туристичному магазині та захоплюється довготривалими мандрівками, які можуть розтягуватися більше, ніж на 500 км.

Євгеній ‘TaiTake’ Пахолюк

 

Поза екраном Євгеній будь-хто, але точно не “та й таке”. Пахолюк — підприємець, у якого є власний комп’ютерний клуб і плани щодо відкриття невеличкого кафе в своєму рідному містечку.

Полюбляє цікаві фільми, смачну їжу, не фанат гучних вечірок чи поїздок далеко закордон. “Спокійне, виважене життя — це моє все”. Основне хоббі — стрім, де він популяризує українську мову. Цікавиться політикою і тим, що відбувається в нашій країні. Любить та ненавидить Доту, але це звичайний стан для людини з 7700 ММР.

Владислав ‘JUSTICE’ Баган

Всі свої сили Владислав поклав на розвиток українського кіберспорту. У Доту Баган грає ще з закритого бета-тесту 2011 року. У певний момент навіть входив до топ-200 гравців у Європі.

Своєю професійною кар’єрою він вирішив робити саме коментаторство, де з хлопцями з UcAst вони продовжують регулярно працювати українською на топ-івентах у Dota 2.

Роман ‘bamb1no’ Жура

“Бамбіно” працює youtube-менеджером у наших друзів з київської компанії WePlay. А до роботи в кіберспорті Роман працював на “Українське Радіо”, де був ведучим, бо вже тоді зрозумів, що хоче стати кіберспортивним хостом і йому треба відповідний досвід.

І вільний час Жура захоплюється ММА, футболом, читає книжки і вивчає англійську — прокачує себе на повну, адже безмежно закоханий у кіберспорт. А от свою Доту він підзакинув, ще влітку він був гордим Еншентом з 4500 ММР, а зараз став простим смертним на Легенді.

Олег ‘Feaver’ Скаржинський

Справжній ветеран кіберспортивного коментування в Україні. Ще у 2014 році Олег був одним з найперших, хто створював контент українською мовою. Згодом Скаржинський і взагалі почав працювати у справжній студії — спершу у Storm Studio, а потім у StarLadder. Згодом він пішов з компанії, працював на телебаченні, але його шлях завжди лежав у кіберспорті.

Олег — єдиний талант нашої команди, який офіційно працював на The International у якості коментатора. Valve запросила його на чемпіонат у 2017 році.

Роман ‘Telpecarne’ Шевчук

Роман Шевчук — гордий власний 4500 MMR. Але ви ніколи не подумаєте, що цей керрі у житті має науковий ступінь. Telpecarne — доктор філософії у галузі біофізики, багато років працював в європейських університетах. Зараз талант українськомовної студії аналітики працює в космічній галузі.

У вільний від науки час він цікавиться… наукою, фантастичними книжками та, як він сам зізнається, “винним алкоголізмом”.

Роман ‘JUGGUA’ Козинський

Нік Романа — JUGGUA — з’явився не просто так, адже він вже понад два роки очолює одну з найбільших українськомовних кіберспортивних спільнот “Джаґернаут в шароварах”. Десятки інтерв’ю з лідерами індустрії, новин та ексклюзивних матеріалів українською вийшли з-під пера Романа.

У Джаґера є й досвід роботи у професійному середовищі на посаді редактора у нас на GameInside.ua. З такою зайнятістю недивно, що у Роми MMR коливається у районі 2500.  Наразі Козинський зосередив свої зусилля на стрімінгу і роль ведучого студії аналітики — це новий виток у кар’єрі українця.

Юлія ‘akYulia’ Вишневська

 

Квітучою трояндою українськомовної трансляції стала Юлія ‘akYulia’ Вишневська. Але тоді, коли вона не відкриває студію аналітики і вітає глядачів, вона рятує життя у реанімації у якості лікаря-інтерна.

У вільний від роботи час Юля знаходить задоволення у грі на бас-гітарі і, звісно, іграх. Акуля часто “підрубає” на власному Twitch, де грає в Доту та інші ігри. У неї, між іншим, цілих 4800 ММР.

Насолодитися українськомовною трансляцією ювілейного десятого The International можна на каналі https://www.twitch.tv/upea_dota