Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація та Міністерство цифрової трансформації України підписали меморандум про співпрацю. Підписантами стали Голова правління UPEA Олександр Кохановський та Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Мінцифра разом з UPEA сприятимуть розвитку кіберспортивної індустрії в Україні, забезпечуватимуть регіони доступом до високошвидкісного інтернету та збільшуватимуть рівень цифрової грамотності українців.

Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров:

Україна входить до ТОП-10 кіберспортивних світових держав. Наші команди асоціюються з успіхом та перемогами, їх знає весь світ. І я впевнений, що це тільки початок. Ця сфера перетворилася в справжній бізнес, який дає змогу залучати інвестиції та додатковий капітал в економіку країни. Розвиток кіберспорту дозволить проводити в Україні масштабні міжнародні турніри, які не просто розвиватимуть туризм, а й наповнюватимуть державний бюджет за рахунок непрямих податків.

Голова правління Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA) Олександр Кохановський:

Підписанням цього меморандуму ми продовжуємо роботу Асоціації з популяризації і розвитку кіберспорту в Україні. Разом з Міністерством цифрової трансформації України ми зможемо об’єднати наші зусилля та дії в напрямку підвищення статусу України як інноваційної цифрової країни, залучення інвестицій, впровадження новітніх технологій. 

У межах меморандуму сторони також планують активно розвивати освітні, соціальні та наукові проекти у сфері кіберспорту. Також кіберспорт популяризуватимуть серед людей з інвалідністю, ветеранів АТО/ООС та літніх людей.

Для того, щоб завжди бути в курсі останніх подій та новин від UPEA, підпишіться на наші офіційні сторінки: