Українська професійна кіберспортивна асоціація та Асоціація кіберспорту США уклали  меморандум про співпрацю.

Партнерство асоціацій розгорнеться у площині розробки спільних навчальних програм і матеріалів для кіберспортсменів, особливо для членів команд з усіма міжсекційними напрямками.

Також асоціації планують розробити спільні навчальні програми, методичні та допоміжні матеріали з кіберспорту для освітян, адміністраторів освіти та інших фахівців у сфері освіти.

Крім цього, планується:

  • Взаємний обмін знаннями та інформацією, що стосується кіберспортивної освіти;
  • Спільне сприяння дослідженню соціології кіберспорту як соціальної діяльності;
  • Спільне сприяння дослідженню та розробці програм, пов’язаних  професійною освітою для молоді, психологічною та фізичною реабілітацією через ігри для людей з інвалідністю, створенням команд для аматорів та професіоналів та багато іншого;
  • Взаємний обмін культурою через міжнародні програми та кіберспортивні змагання;

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Ми раді співпрацювати з Американською кіберспортивною асоціацією, з партнерами, які поділяють наші погляди на кіберспорт як глобальне соціокультурне явище – явище, яке має абсолютний практичний потенціал, щоб служити людям і стати для них потужним інструментом.

Кіберспорт дає всім нам рівні можливості, як би далеко ми не були один від одного, і це його ключова цінність! Ми впевнені, що співпраця наших організацій створить якісну комунікаційну платформу для громадян наших країн.

Голова правління Американської кіберспортивної асоціації Мігель Гіл:

Ми раді створювати такі міжнародні партнерства, брати участь у дипломатії та культурному обміні в цьому все більш глобальному світі, а також робити власний внесок у цю зростаючу індустрію на світовій арені. 

Саме завдяки таким партнерствам галузь буде рухатися вперед і досягати стійкості, доступності та інклюзивності, не зменшуючи унікальний характер аматорської сцени – це саме те, чого ми прагнемо досягти.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: