Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує про старт другого кіберспортивного сезону. В рамках сезону пройдуть Шкільні та Студентські Ліги, а також Чемпіонат України. Призовий фонд сезону складе більше 1,500,000 грн.

Титульним партнером усіх змагань виступає компанія Lenovo з брендом Legion.

Legion Чемпіонат України з CS:GO та Dota 2, відбіркові до якого стартують вже у вересні, відбуватиметься також за підтримки компаній GG.bet, hike ZERO 0.0, NON STOP™ та The Champion Academy. Партнером Чемпіонату України з Dota 2 виступить також бренд Volvo. У Legion Чемпіонаті України можуть брати участь всі охочі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України. Призовий фонд змагань становить 800,000 грн.

Другий сезон Legion Шкільної та Студентської ліги відбувається за підтримки Української Федерації Учнівського Спорту, Спортивної Студентської Спілки України та всеукраїнського конкурсу Italent. Партнерами обох ліг виступають кіберспортивна академія The Champion Academy та ТМ “Живчик Смарт Кола”. Партнерами Студентської ліги також виступили компанії GG.bet та NON STOP™.

Призовий фонд Студентських ліг складає 280,000 грн, Шкільних ліг 190,000 грн.

Участь в онлайн турнірах безкоштовна.

Детальніше ознайомитися з правилами реєстрації та розкладом кваліфікацій можна в спеціальних розділах на сайті:

Також на платформі UPEA Hub ігрова активність буде відбуватись 24/7, у учасників буде можливість розвивати свої навички та вигравати цінні призи.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: