Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує про старт кіберспортивного сезону 2022 року. У рамках нього відбудуться Шкільні та Студентські Ліги, а також Чемпіонат України у дисциплінах CS:GO та Dota 2. Призовий фонд сезону становить 1 750 000 грн.

Титульним партнером усіх змагань виступає компанія Lenovo з брендом LEGION.

Відбіркові змагання до LEGION Чемпіонату України стартують уже в лютому. В ньому можуть взяти участь усі охочі незалежно від віку та місця проживання. Єдина умова – більшість гравців команди повинні бути громадянами України. Призовий фонд змагань становить 1 080 000 грн.

Чемпіонат відбудеться за підтримки компаній GG.BET, NON STOP™ та The Champion Academy. Також бренд NIVEA MEN стане партнером LEGION Чемпіонату України з Dota 2.

Призовий фонд Студентської Ліги складає 400 000 грн, Шкільної Ліги – 275 000 грн.

Ліги відбудуться за підтримки Української Федерації Учнівського Спорту, Спортивної Студентської Спілки України та всеукраїнського конкурсу Italent. Партнерами Студентської Ліги виступили компанії GG.BET, NON STOP™. Бренд NIVEA MEN також підтримав змагання серед студентів з Dota 2. Кіберспортивна академія The Champion Academy стала партнером Шкільної та Студентських Ліг.

Реєстрація в онлайн-кваліфікаціях до змагань UPEA безкоштовна.

Сезон триватиме з лютого по травень 2022 року з гранд-фіналом у Києві на LAN. Детальніше ознайомитися з правилами реєстрації та розкладом кваліфікацій можна у спеціальних розділах на сайті:

Пізніше ми повідомимо про відбіркові LAN-турніри у містах України, які відбудуться у партнерстві UPEA з кіберспортивними клубами. Переможці цих змагань одразу отримають місця у другому етапі Чемпіонату України.

Також у 2022 році повертається активність на платформі UPEA Hub, де можна буде змагатися на українських серверах 24/7, а в учасників буде можливість розвивати свої навички та вигравати цінні призи від Асоціації.