Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує старт Чемпіонатів України серед учнів середніх навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів, а також відкритого Чемпіонату України з Counter-Strike: Global Offensive та Dota 2.

Загальний призовий фонд змагань складає 1 млн 180 тисяч гривень.

Чемпіонат України серед учнів середніх навчальних закладів стартує за підтримки Української Федерації Учнівського Спорту та всеукраїнського конкурсу Italent, в свою чергу Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів UPEA запускає в партнерстві зі Спортивною Студентською Спілкою України.

Першочерговим завданням турнірів UPEA є розвиток української кіберспортивної екосистеми, у рамках якої гравці матимуть змогу об’єднуватися в команди, постійно брати участь у змаганнях, а також отримають можливість пройти шлях від аматора до професіонала.

За словами Директора з організації кіберспортивних змагань UPEA Геннадія Веселкова:

Українська Професійна Асоціація ставить собі за мету створити в Україні систему регулярних кіберспортивних змагань на всіх рівнях від початкового і аматорського до професійного. Така система турнірів дасть можливість кожному бажаючому знайти себе в кіберспорті і буде сприяти масовості кіберспорту в Україні.

Призовий фонд Чемпіонату України складе 820,000 грн, Студентської Ліги  – 220 000 грн, Шкільної Ліги – 140 000 грн. Детальну інформацію щодо дати проведення кожної з подій, а також умов участі ви можете дізнатися у відповідному розділі на сайті, або за посиланням нижче: