Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація та перша українська кіберспортивна Академія The Champion оголосили про початок партнерства. Головна мета співпраці  допомогти кожному охочому пройти шлях від аматора до професіонала і розпочати свою кіберспортивну кар’єру. В рамках партнерства Академія The Champion буде також інтегрована в усі турніри UPEA.  

The Champion Academy – кіберспортивна школа, що створена з метою навчання гравців початківців з дисциплін CS:GO, Dota 2, Fortnite і просування молодих талантів, які мріють пробитися на професійну сцену. Головна особливість Академії – це формат повного занурення в процес і максимум практики. В програму навчання входять теорія і практика з професійними тренерами в live-режимі, тренінги з психології, участь у внутрішніх турнірах.

Основна мета Академії – створити надійний шлях від аматора до професіонала у кіберспорті для кожного. The Champion вже зараз готує гравців у трьох дисциплінах: Dota 2, CS:GO та Fortnite. Детальніше ознайомитися з послугами Академії та записатися на заняття можна за цим посиланням. 

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Партнерство з Академією це ще один стратегічний крок на шляху до реалізації глобальних цілей Асоціації. Ми ліцензуємо Академію і будемо разом працювати над збільшенням кількості кіберспортивних команд та гравців. Ми впевнені що наша спільна співпраця дасть можливість сотням тисячам гравців розпочати свою кар’єру в кіберспорті.

CEO проекту кіберспортивної академії The Champion – Олег Грищенко: 

Сьогодні початок великих звершень! Об’єднавши зусилля з Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією, ми разом зможемо дати поштовх для розвитку аматорської кіберспортивної сцени в Україні. Адже багато гравців, які тільки починають свою кар’єру у кіберспортивній сфері, стикаються з проблемою відсутності чіткої і зрозумілої вертикалі шляху від початківця до професіонала. Наш освітній проект, чудово інтегрується в екосистему, яку наразі формує UPEA. Разом, у плідній співпраці, ми допоможемо кожному бажаючому — розкрити свій потенціал і реалізувати себе у кіберспорті.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: