У цю суботу, 4 грудня, у рамках проєкту “Відповідальність Ліга” о 17:00 відбудеться шоу-матч між командами Joint Forces Kyiv та TeamBurka з Білорусі у дисципліні CS:GO. Формат протистояння – до першої перемоги. Подія відбудеться за підтримки компанії SOCAR в Україні.

Пряма трансляція буде доступна на Twitch-каналі UPEA.

Joint Forces Kyiv – інклюзивна команда, що складається з ветеранів АТО та входить до структури національного соціального проєкту “Відповідальність Ліга”, що реалізується в Україні під егідою Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA) у партнерстві з SOCAR Energy Ukraine.

Хлопці проводять активні тренування, але багато з них раніше не грали в комп’ютерні ігри, і їхнє знайомство з CS:GO почалося лише цього року.

TeamBurka – команда з Білорусі, до складу якої увійшли медичні працівники. Гравці цієї команди живуть у різних містах – Гомелі, Могильові та Мінську. Декому з них довелося попрацювати в червоній зоні і особисто боротися з пандемією.

Даний матч проводиться в рамках “Відповідальності Ліги” – проєкту, метою якого є створення за допомогою кіберспорту сервісної платформи для соціалізації та розвитку гравців, а також створення нових можливостей та підвищення якості життя різних соціальних груп.