Вже завтра о 13:30 відбудеться шоу-матч у CS:GO між командами національного проєкту “Відповідальність Ліга” Joint Forces Kyiv та Joint Forces Lviv за підтримки SOCAR Energy Ukraine. Дві команди вперше зіштовхнуться у кіберспортивній битві та зможуть показати свою майстерність.

Матч відбудеться у форматі bo3 (до двох перемог). Пряма трансляція буде доступна на Twitch-каналі Української Професійної Кіберспортивної Асоціації.

“Відповідальність Ліга” – соціальний проєкт Української Професійної Кіберспортивної Асоціації, в рамках яких було сформовано три інклюзивні кіберспортивні колективи, до яких увійшли діти з інвалідністю та військовослужбовці-ветерани, які брали участь у бойових діях на сході України. Партнер проєкту SOCAR Energy Ukraine.

Joint forces Kyiv – інклюзивна команда, що складається з ветеранів АТО та входить до структури національного соціального проєкту Відповідальність Ліга.

Joint forces Lviv – команда була організована в рамках проєкту Відповідальність ліга у жовтні цього року. До складу команди також увійшли 7 людей, які повернулися із бойових дій на сході країни.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: