Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація заручилась підтримкою нового офіційного smart-партнера. Ним стає торгова марка «Живчик Smart cola» від компанії «ОБОЛОНЬ». За підтримки бренду пройдуть змагання другого турнірного сезону 2021: Legion Шкільні та Студентські Ліги з CS:GO та Dota 2. Це вже другий бренд компанії “Оболонь” що підтримує турніри Асоціації.

«Живчик Smart cola» – яскравий безалкогольний продукт в портфелі «ОБОЛОНЬ», що був спеціально розроблений в колаборації з креативною командою UPEA, вихід якого присвячено до старту другого сезону кіберзмагань. «Smart cola» – унікальний напій, виготовлений з натуральних компонентів, має класичний смак коли, але при цьому не містить ортофосфорної кислоти та кофеїну.

Кіберспортсмени з нетерпінням очікують на появу на ігровому майданчику «Живчик Smart cola», адже новий smart напій гарантує бездоганний, освіжаючий та вибуховий смак, що так необхідний під час напружених та видовищних ігор.

В рамках партнерства протягом другого сезону ігор, окрім спільного проведення офіційних турнірів заплановано ряд неформальних спортивних активностей, створення ігрового контенту із залученням інфлюенсерів з кіберспортивного світу.

Коментар корпорації «ОБОЛОНЬ»:

«ОБОЛОНЬ» завжди підтримує прагнення до створення нового. «Smart cola» є на 100% розумним напоєм, що пропагує сучасні smart тенденції. Ідея запуску продукту в колаборації з UPEA стала новим та цікавим спільним досвідом. Ми з радістю презентуємо наш новий smart напій та бажаємо гравцям гучних перемог в новому ігровому сезоні.

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Ми були раді долучитися до запуску нового продукту компанії «ОБОЛОНЬ» і допомогти партнеру з нашою кіберспортивною експертизою. Нам приємно, що вже другий бренд компанії виступив партнером наших турнірів. Ми впевнені що попереду нас чекає ще багато цікавих проектів.

Нагадаємо, що у квітні цього року компанія “Оболонь” з безалкогольним hike ZERO 0.0 розпочала співпрацю з UPEA, виступивши партнером Legion Кубку України та Legion Чемпіонату України з CS:GO та Dota 2.

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: