Український телеканал ICTV зняв сюжет про кіберспорт. Розповісти про індустрію змагань з комп’ютерних ігор в Україні запросили Члена правління UPEA Геннадія Веселкова, керуючого холдингом WePlay Юрія Лазебникова та коментатора Юрія  Терещенка. У спеціальному сюжеті гості розповіли про розвиток кіберспорту в Україні, готель «Дніпро» та реалії життя звичайного кіберспортсмена.

Ми виділили для вас найголовніші цитати з інтерв’ю Геннадія Веселкова:

Спершу у Члена правління UPEA запитали про те, чому саме в цей час кіберспорт став дуже стрімко рости в Україні:

Мабуть, час прийшов, ми починали з маленьких комп’ютерних клубів, з того що просто у квартирах збиралися й  організовували маленькі турніри.<..> І все воно поступово зростало, і доросло до того, що зараз вже абсолютно не у  новинку проведення міжнародного великого турніру на стадіоні, не у новинку, що в Україну приїжджають світові команди з тисячами вболівальників.

Також у нього запитали про зарплати у кіберспорті, на що він відповів:

Якщо ми говоримо про якісь початкові команди, то там хлопці ще грають на ентузіазмі. Якщо про команди, які розцінюють себе, як напівпрофесіональні, то у них зарплата може складати від $300-500. У маленьких професійних команд зарплати від 2 до 5 тисяч доларів, а у найкращих уже зарплати вимірюються в десятках.

Повний сюжет: