Ми раді повідомити, що 17 вересня в КВЦ “Парковий” відбудеться офіційна презентація Української Професійної Кіберспортивної Асоціації. Під час заходу буде представлена стратегія розвитку кіберспорту в Україні 2020-2025, а також ми розкажемо про Асоціацію, її структуру, цілі та мету. 

Спікери заходу:

  • Олександр Кохановський — голова правління UPEA, 20 років у кіберспорті, засновник однієї з найпопулярніших та найуспішніших кіберспортивних команд у світі — Na’Vi, співвласник одного з найбільших кіберспортивних холдингів — ESForce, засновник та CEO DreamTeam;
  • Геннадій Веселков — член правління UPEA, 20 років досвіду в організації кіберспортивних турнірів, власник одного з найстаріших порталів про кіберспорт — gameinside.ua та кіберспортивного клубу ASUS CyberZone;
  • Олег Рибалка — член правління UPEA, СОО European eFootball league, радник Міністра культури, молоді і спорту з питань розвитку електронних видів спорту в Україні в 2019-2020 рр.

В секції про можливості інтеграції брендів у кіберспорт також виступить Роман Греба — президент Української федерації учнівського спорту.

В секції про соціальні, наукові та освітні проекти UPEA виступлять:

  • Сергій Бобровський — керівник наукової групи UPEA;
  • Євген Імас — президент Спортивної студентської спілки України;
  • Сергій Данилов — кандидат біологічних наук, нейрофізіолог, спеціаліст в області біології поведінки, співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs.

Запрошуємо для участі в конференції представників медіа та інфлюенсерів, а також представників державних органів, NGO і брендів.  

Попередня реєстрація на захід за посиланням: https://bit.ly/3kvrkod.

Важливо розуміти, що попередня реєстрація не гарантує вашої участі в конференції. Враховуючи карантинні заходи, ми обмежені в кількості людей, яких дозволено збирати в одному місці. Ми будемо інформувати про статус реєстрації і намагатимемося запросити максимально велику кількість гостей, щоб поділитися нашими планами і новинами наживо!