Вчора, 15 грудня в Києві відбувся кіберспортивний соціальний шоу-матч із CS:GO між командою ветеранів АТО/ООС “Joint Forces Kyiv” і українською командою 55+ “Ageless Shooters”. Протистояння завершилося з рахунком 3:0, на користь команди ветеранів АТО/ООС “Joint Forces Kyiv”. Незважаючи на “сухий” результат, усі учасники події залишилися задоволеними від цього досвіду.

Шоу-матч пройшов у рамках змагального модуля соціального проекту UPEA “Відповідальність Ліга”, за підтримки компанії Lenovo.

Команда «Joint Forces Kyiv» була створена в серпні 2020р, як частина соціального проекту UPEA, і складається з ветеранів АТО/ООС. Учасниками колективу “Ageless Shooters” виступає старше покоління, віком 55+, команда була створена за ініціативи компанії Lenovo. Незважаючи на різницю у віці та складі команд, усі гравці однаково вільно спілкуються між собою.

Олег Рибалка, Член правління UPEA:

Цей шоу-матч став чудовим прикладом того, яким ми бачимо кіберспорт в UPEA – без меж, абсолютно інклюзивним для всіх бажаючих, незалежно від статі, віку, соціального статусу, тощо. Ми дуже раді що разом з компанією Lenovo нам вдалося організувати цю подію, адже для обох команд це гарна можливість відчути смак перемоги і просто гарно провести час.  Такі змагання нарівні з іншими соціально-орієнтованими подіями, будуть постійними в календарі проектів, що проводяться під егідою Асоціації в 2021 році.

Тарас Джамалов, генеральний директор компанії Lenovo в Україні:

Чи могли ми ще півтора року назад уявити, що зможемо побачити кіберспортивний бій між ветеранами АТО та старшим поколінням 55+? Це справжнє втілення фантазій із майбутнього вже сьогодні! Розумні технології творять дива, справжні добрі дива, поєднуючи покоління, сприяючи соціалізації і боротьбі з поганим настроєм. Нехай такі шоу-матчі стануть гарною традицією для нашого кіберспортивного простору, приєднуйтесь і долучайте своїх батьків та знайомих!

Залишайтеся завжди у курсі останніх подій та новин від UPEA – підпишіться на наші офіційні сторінки: