Популярний український аналітик та youtube-блогер Олександр petr1k Петрик пройшов до Legion Студентської Ліги з CS:GO у складі команди BORSCHT. Разом з товаришами Олександр буде змагатися за призовий фонд 170 тисяч гривень та титул чемпіона, тож невдовзі після перемоги колективу у завершальній кваліфікації ми поставили декілька запитань завше аналітику, але від сьогодні – кіберспортсмену.

По-перше, розкажи, будь ласка, про свою команду, де ви все познайомилися, як зібралися – що це за хлопці, чи можеш їх описати? У чому фішка вашої команди?

Наша команда – мікс знайомих хлопців, спілкуємося досить давно. Вирішили зареєструватися на кваліфікації, бо на таких чемпіонатах завжди особлива атмосфера суперництва, потрібно впоратися з емоціями, так значно цікавіше. З трьома зі своїх тіммейтів я познайомився на LAN’ах у Києві ще дуже давно, а з lyoli – вчора під час каток.

Це вже не перша була твоя спроба пройти кваліфікації. Чого не вистачало минулого разу чи просто суперники були сильні?

У нас були шанси виграти й минулі відбори, але всюди програвали в близькому протистоянні хорошим гравцям. Але цього разу мої тіммейти класно налаштувалися, сильно зіграли (особливо morex), ну і я зібрався!

Загальновідомий факт – ти авторитетний аналітик, до якого багато прислухаються. Як би ти професійно оцінив команди, з якими тобі належить грати? Хто становить небезпеку в другому етапі? Як оцінюєш шанси власної команди на перемогу в змаганнях?

Збирати команду і проводити тренування спеціально для студентського турніру навряд чи хтось буде. У всіх, хто пройшов квали, цілі стоять вище, ніж перемогти на цьому турнірі. Тому змагання буде полягати в індивідуальних перегонах серед сильних міксів. Хто краще виспиться перед іграми, той і переможе. Ми пройшли аж через останню кваліфікацію, що означає, що ми найслабші з усіх учасників. Сподіваюся, наші опоненти саме так і будуть думати!

У чому твоя мотивація грати ці змагання? Це проведення час з друзями, особистий челендж або заробіток?

Такі турніри і кваліфікації до них – місце, де недосвідчені гравці відчувають тиск і починають грати гірше. У звичайних катках такого моменту немає, він мене і приваблює. Кайфую грати у вирішальних раундах в матчах, приймати якісь важкі рішення, камбечити або витягати складні раунди. Отримую від цього задоволення.

Сам-то вважаєш себе кіберспортсменом тепер? Це щось з розряду міні-мрії або, скоріше, мем для тебе?

Так, останній раз даю інтерв’ю за запитом в мій особистий телеграм. Наступного разу – тільки через менеджмент організації БОРЩ.

Як ти вважаєш, який вплив справляють турніри на зразок цього на розвиток кіберспортивної CS:GO сцени в Україні?

Це хороший шанс показати себе для молодих гравців. Студенти – вже не зовсім молоді гравці, для них це вже напевно останній шанс показати себе. Тому не раджу його упускати!