Понад два тижні минуло після фіналу Чемпіонату України з CS:GO з призовим фондом 410 тисяч гривень. З того часу переможці змагань “Безнадійні” встигли пройти у закриті кваліфікації на BLAST, а команда Project X, на превеликий жаль, розпалася. Пропонуємо вам передивитися найкращі моменти чемпіонату.

Матч між Project X та The Incas був, напевно, одним із найнапруженіших протистоянь усього фінального етапу. “Проджекти” були номінально фаворитами, але підопічні Михайла Kane Благіна швидко продемонстрували, що попри думку ком’юніті, мають широкий арсенал натренованих рішень і чудову індивідуальну підготовку. Так, вже в другому раунді всі гравці Project X опинилися в оточенні.

На овертаймах The Incas зуміли здивувати свого опонента “забороненою підсадкою”:

У другому півфіналі Beznadejdi доволі швидко довели і глядачам, і опонентам, що вони прийшли за перемогою. На карті Train перевага майбутніх чемпіонів була настільки великою, що на останнього гравці команди суперників вони накинулися з ножами:

Молодий гравець Marlian Esports Богдан kr1vda Кривда довів, що у CS:GO треба в першу чергу грати з характером. Не дивлячись на власне ігрове здоров’я (а у нього було всего 6 хп), українець упевнено увірвався на B-сайт на Dust 2 і здобув перемогу над опорними гравцями Beznadejdi.

Ми не могли оминути у нашій підбірці гранд-фінал, але натрапили на ситуацію, у якій гравці “Без надії” від раунду до раунду демонстрували сильну та впевнену гру, тож пропонуємо вам передивитися гру цілком і обрати найкращий момент на власний розсуд.