У понеділок, 10 травня, на медіасервісі MEGOGO відбудеться пряма трансляція плей-офф Legion Кубку України 2021 – чемпіонату з кіберспорту під егідою UPEA (Української Професійної Кіберспортивної Асоціації). Перегляд безкоштовний. 

Трансляцію турніру проводитиме команда медіасервісу MEGOGO разом із Maincast та UPEA. 

Чемпіонат проходитиме одразу у двох дисциплінах: із 10 до 20 травня – CS:GO, а із 21 по 29 травня – Dota 2. Початок о 12:00. 

У змаганнях з кожної гри беруть участь найкращі команди України, які пройшли декілька відбіркових етапів. Загальний призовий фонд – 560 тисяч грн.

Всі матчі плей-офф Legion Кубку України 2021 висвітлюватимуться повністю українською мовою. Коментаторами події стануть таланти студії Maincast. Ми вже оголосили ефірну команду змагань з CS:GO, з нею ви можете ознайомитися за посиланням.

Подія доступна до безкоштовного перегляду у розділі «Спорт». Передплатники MEGOGO також зможуть побачити трансляцію на інтерактивних каналах Кіберспорт 1 та Кіберспорт 2.

Детальніше щодо розгляду змагань можна дізнатись на MEGOGO у розділі «Спорт».

Нагадаємо, кіберспорт на MEGOGO доступний із будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс: Smart TV, смартфони на базі iOS та Android, планшети, комп’ютери, ігрові консолі та інше.