Сьогодні ми разом з усією українською кіберспортивною спільнотою святкуємо знакову для всіх нас подію – кіберспорт був визнаний офіційним видом спорту в Україні. Тепер Україна офіційно займає свое законне місце серед більш ніж 25 країн світу, де кіберспорт визнаний офіційним спортом.

Статус офіційного виду спорту – це велика перемога і результат двадцятирічної роботи усіх гравців ринку, ентузіастів, професійних і аматорських команд, участь і перемоги в десятках європейських і міжнародних турнірах – те, завдяки чому на кіберспорт звернули увагу і почали сприймати всерйоз. А стереотипи, що це дитячі іграшки, що кіберспорт не може бути професією і не приносить користі, кожен день і кожен рік розбиваються об пристрасть мільйонів гравців у всьому світі, чемпіонати з багатомільйонними переглядами і багатомільйонними призовими, наукові дослідження в сфері психології, фізіології і  соціології, внесок кіберспорту як сервісного елемента в інші види спорту. 

Ми впевнені, що новий статус кіберспорту це великий крок назустріч до створення великого кіберспортивного майбутнього та завоювання світового лідерства на міжнародній арені для нашої країни і перший крок до цього  – створення UPEA.