Букмекерська компанія GG.Bet виступила офіційним партнером турнірів Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA). У партнерстві з GG.Bet пройдуть Студентська Ліга, Кубок України, а також Чемпіонат України.

Компанія GG.Bet відома кожному, хто слідкує за розвитком подій в кіберспорті, та є однією з перших, хто почав розвивати кіберспортивний беттінг у світі.

Одними з напрямків діяльності GG.Bet є розвиток культури беттінгу та просування правил (принципів) відповідального беттінгу. UPEA цілком підтримує цю ініціативу, тому першочерговим напрямком партнерства з GG.Bet стане створення та просування спеціальних освітніх гайдів щодо відповідального беттінгу. Крім того, в рамках партнерства планується створення гайдів з чесної гри для гравців, команд і турнірів.

Голова правління UPEA Олександр Кохановський:

Беттінг у кіберспорті додає азарту до гри. Адже роблячи ставку ти обираєш команду, за яку вболіваєш. Але гра повинна залишатися грою. Ми в UPEA вважаємо, що дуже важливо просувати відповідальний беттінг, особливо серед молоді. І тому ми раді, що разом з GG.Bet зможемо реалізувати таку правильну ініціативу. Крім цього, разом з нашим партнером ми розробимо гайди з чесної гри. Ми сподіваємося, що вони допоможуть нам створити необхідні умови для контролю та регулювання правил чесної гри. Сподіваємося, що нас підтримають усі гравці кіберспортивного ринку.

GG.Bet підтримує кіберспорт і всебічно сприяє його розвитку. Бренд виступає спонсором найбільших світових турнірів рівня ESL та Dreamhack, так у 2020 році був спонсором 43% абсолютно всіх трансляцій у світі по кібердисциплінам CS:GO та Dota2. Компанія активно підвищує рівень знання своїх користувачів щодо азартних ігор і постійно покращує рівень обслуговування та клієнтської підтримки, щоб робити ставки та отримувати задоволення від гри було ще приємніше.