Вже сьогодні розпочинається фінальний етап Чемпіонатів України у дисциплінах Dota 2 та CS:GO серед школярів та студентів. Трансляції пройдуть на офіційних каналах UPEA, де матчі висвітлюватимуть таланти однієї з найбільших студій у Європі – Maincast, що дозволить глядачам поглянути на майбутніх зірок вітчизняного кіберспорту очима професійних аналітиків та коментаторів. 

Чемпіонати України серед школярів та студентів проходять за підтримки Української Професійною Кіберспортивною Асоціацією, Української Федерації Учнівського Спорту, Спортивної Студентської Спілки України та  всеукраїнського конкурсу Italent.

Призовий фонд Студентських Ліг  – 220 000 грн, Шкільних Ліг – 140 000 грн.

Крім цього, українська студія буде транслювати міжнародні турніри ISF ESPORTS GAMES 2020 з Dota 2 та Valorant, де прийматимуть участь школярі з України. Турніри організовані Української Професійною Кіберспортивною Асоціацією, Міжнародною Федерацією Шкільного спорту, Українською федерацією учнівського спорту за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Розклад матчів – матчі починаються відразу після завершення попередньої гри:

17 грудня – Dota 2:

  • 12:00 – Фінал Шкільної Ліги між zpRevenge і Level Up.
  • Фінал Студентської Ліги між MishaStone + 4 та BladeSsS

Канал – twitch.tv/upea_dota2.

18 грудня – CS:GO:

  • 10:30 – Фінал Шкільної Ліги між Farm Valutbl і SHKILA.
  • Фінал Студентської Ліги між SESTRI та TheBoys

Канал – twitch.tv/upea_csgo.

19 грудня о 12:00 стартує ISF ESPORTS GAMES 2020 з Dota 2 – міжнародний чемпіонат серед учнів, які пройшли відповідні кваліфікації. У турнірі візьмуть участь колективи з України, Казахстану, Росії та Грузії.

20 грудня завершить кіберспортивний марафон ISF ESPORTS GAMES 2020 міжнародний турнір з Valorant серед колективів з України, Казахстану, Росії та Лівії. Початок о 12:00 за київським часом.