ЮНІСЕФ спільно з UPEA представляють вам рекомендації щодо врегулювання прав та поведінки дітей у сфері кіберспорту та онлайн-ігор. Це перший результат у рамках партнерства ЮНІСЕФ та Асоціації, яке розпочалося у вересні цього року.

Рекомендації, викладені в цьому документі, покликані допомогти компаніям, що займаються онлайн-іграми усіх видів, — розробникам ігор, видавцям, дистриб’юторам, платформам, кіберспортивним компаніям і стримінговим сервісам, — оцінити свою поточну практику та визначити області, де вони можуть покращити або змінити ситуацію щодо прав дітей.

Фактично, у матеріалі охоплені усі сфери, в яких присутні діти онлайн. Це питання тривалості перебування дітей і молоді онлайн, контролю і дотримання вікових обмежень, толерантності та репрезентації дітей в іграх, уникання токсичної комунікації через блокування небажаного спілкування та боротьби з загрозою сексуального насильства. Документ також визначає ключові аспекти можливого комерційного впливу на дітей — через регулювання моделей монетизації, рекламних технологій і захисту персональних даних.

Індустрія має чудову можливість скласти уявлення, як вона впливає на дітей, і віднайти рішення, які не лише убезпечать дітей, а й покращать позитивні результати для тих із них, які грають в онлайн-ігри. Під час розгляду цих рекомендацій компанії мають враховувати свою здатність контролювати й змінювати власні методи, як і свої важелі, для більш широкого впливу на проблеми або заохочення інших учасників галузі до цього.