CCG стали переможцями другої відкритої кваліфікації до Legion Кубку України з Dota 2! Ми вітаємо хлопців, та бажаємо їм успіхів у наступному етапі!

Склад команди:

  • Єгор Ark Жаботинський
  • Артем lorenof Мельник
  • Гліб funn1k Ліпатніков
  • Олег lodine Кваша
  • Бауиржан lilskrip Бісембаєв

Інтерв’ю з капітаном команди lilskrip.

Що означає назва команди, як розшифровується?

Commission of Counter Ghoul. Управління по боротьбі з гулями – це Ark придумав (сміється). Знищимо всіх Гулей!

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців і чому ви вирішили брати участь в турнірі?

Я вже грав з Funn1k в кваліфікації на Чемпіонат України, тому розумів, що він буде грати і Кубок, після написав Єгору-Ark, на що він відповів: «Давай пошукаємо сильного мідера». Я давно спілкуюся з Lorenof – колись грали з ним дрібні турніри на 20-30 тисяч рублів, ще до того, як він став хай скилл гравцем, тож я написав йому, на що він одразу погодився.

Я не міг знайти 4 позицію і згадав, коли я потрапляю в паблік з Lodine, він сідає на четвірку (ми обидва гравці 5 позиції) і непогано себе показує в цій ролі, тож я покликав його, а він без роздумів погодився.

Чи складно вам було переключатися між матчами кваліфікації і DPC-турніром? Ось буквально Хастлерс і Гамбіт-2 грають один з одним на DPC, а потім вже в одній команді на нашому турнірі – як це відбивається на спілкуванні команди, атмосфері?

Хлопці – справжні професіонали, думаю вони вже адаптувалися перемикатися між матчами. Після цього матчу у DPC, ми всі зайшли в Discord і похвалили за гру хлопців. Гліб з Артемом трохи обговорили матч і перекидалися жартами.

Ви знайомі з іншими командами-учасницями наступного етапу? Що можете сказати про них?

Очевидно, команда Chubriki – найсильніша на турнірі.

Що ви думаєте про нинішню мету в Dota 2 і що хотілося б змінити?

Габен, будь ласка, зроби щось з Аганім Шардом на Шейкері, герой зламаний! Особливо коли проти нього Рубік.

Особисте питання: відносно інших гравців, ти не такий медійний і досвідчений. Сприймаєш ти цей івент, як шанс показати себе?

На кожному турнірі я викладаюся на максимум. Мені без різниці: чи це буде The International чи просто першість міста.

Чому за вас повинні вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що Лореноф геній доти!

У другому етапі Кубку змагатимуться 8 команд: 4 що пройшли кваліфікацію, та ще 4, що здобули 1-4 місця на Чемпіонаті України. Всі команди грають за круговою системою кожна з кожною в форматі Best of 2.

У Legion Кубку України можуть брати участь всі охочі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України.

Наступний відбірковий турнір пройде 25 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося 2 кваліфікації – 4 березня та 18 березня. Призовий фонд змагання складає 200 тисяч гривень.