Команда LoveSosa стала переможцем четвертої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з Dota 2. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Горовий framoon Єгор
  • Харланова kvvopa Валерія
  • Березюк HuseMaster Ростислав
  • Савченко Hatelife Артем
  • Гуля supremeboy Андрій

Інтерв’ю з гравцем команди framoon.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Спочатку я з другом hatelife бігали по командах, але на цю кваліфікацію зібрали стак друзів. Так от ми і опинилися разом: я, мій однокласник, hatelife, його однокласник і наша подруга з іншої школи.

Як би ви описали гравців колективу?

Всі добре грають на своїх ролях, наш мідер – це тащер, в команді постійно дружня атмосфера, часто рофлимо в іграх і підстьобуємо одне одного.

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, всі ігри були легкими, але команда Seirin потягалася з нами найдовше всіх.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Ми орієнтуємося потрапити у топ-3.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Звісно грошовий приз завжди приємний, але в першу чергу ми прагнемо довести хейтерам, що ми в змозі показати скілову гру.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що за нас грає гарна дівчина і ми прагнемо здобути високе місце на турнірі

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 21 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 4 кваліфікації до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 50 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.