Половина кваліфікацій на Чемпіонати України від UPEA вже позаду. Усі команди чесно і достойно заслужили свої місця в основній стадії турніру. Саме час познайомитися з учасниками другого етапу. І розпочнемо знайомство з команд та їх гравців, що змогли одночасно кваліфікуватися і на Відкритий Чемпіонат України з Dota 2, і на турнір серед студентів.

Спеціально для цього ми зв’язалися з капітаном команд MishaStonePlus4 та mafiozniki Петришином Глібом.

Склад MishaStonePlus4:

  • Петришин ‘kvothe_lo’ Гліб
  • Бовкун ‘Evai’ Максим
  • Пилипенко ‘fortniteman’ Михайло
  • Мішин ‘BlackDrago’ Сергій
  • Панасенко ‘kommxndxnt3’ Кирило

Склад mafiozniki:

  • Петришин ‘izanagi’ Гліб
  • Красножон ‘thy’ Ілля
  • Малинін ‘Rakuzan’ Костянтин
  • Пилипенко ‘fortniteMan’ Михайло
  • Кертман ‘Antares’ Владислав

Розкажіть, будь ласка, про вашу команди. Вони сформувалися спеціально під наші турніри?

Наша основна команда – це стак друзів з Києва та однієї “четвірки” з Росії. Загалом, так, у нас майже постійний стак. У цьому складі ми зібралися на цей турнір, а до цього ми грали з іншим суппортом.

А на Студентську Лігу – це вже спеціально. Складно знайти тільки студентів з України гідного рівня, та не дивлячись на це, націлені брати топ-1.

Можете описати ваш склад?

Ну, головою mafiozniki є МішаКамінь – 17-літнє майбутнє кіберспорту, а ми – діди, вчимо його грати у компететив. Я більше такий моральний бустер, коли треба – тащу в соло (зазвичай ні), на міду у нас друга “четвірка” в команді, а на самій “четвірці” – Антарес. Дякую, що керіш нас. На 5-й позиції легенда кіберспорту Rakuzan, який минулого року виграв турнір на мільйон гривень!

У MishaStonePlus4 попереднього складу я та Міша. Ми покликали двох сапіков-друзів Команданте і Блекдраго, а вони вже знайшли нам мідера – Евая.

Важко поєднувати участь у двох колективах?

Для нас з МішейКаменем поєднувати дуже просто – в студентському дивізіоні у нас явний топ1-2 склад, а на Чемпіонат України ми націлені наполегливо тренуватися.

Колективи відрізняються ще й тим, що на Відкритий Чемпіонат України ми зібралися як друзі і весь час скрімимось у “Біржу мемів”, а з командою MishaStonePlus4 ми націлені саме на лут призових.

Чи є команди/гравці-конкуренти, яких би ви виділили окремо, як небезпечних суперників?

Ну там на Чемпіонат України пройшли Зістракс, Шисуї та Ко, цілком сильні суперники, решту не знаємо. Думаю, що на Студентській Лізі рівень команд буде трохи нижчий.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Очевидно, гроші. Меня ж комп треба новий, а всі, хто нас має знати вже знає. Думаю, правда, що старий Rakuzan ще хоче довести, що у нього є порох у порохівницях.

Ну і звісно довести, що КНТеУ – найкращий універ для дотерів (у нас в універі два 8к игрока і ще п’ятеро-шестеро мають по 7к рейтингу).

З другого етапу у нас будуть прямі трансляції. Чому саме за вас мають вболівати глядачі?

Якщо глядачі побачать фотку МішіКаменя, то жіноча частина трансляції вже наша! А якщо серйозно, ми часто ігри перевертаємо – це ніби хайпово з боку виглядає.