Команда NINGASTYLE стала переможцем третьої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії змагань!

Склад команди:

  • Данило Semechko Вакуленко
  • Денис Maggent Капінус
  • Артем auth0ri- Устенко
  • Максим NameStar Терещук
  • Денис baviliti Душа

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Ми брали участь минулого сезону Шкільної Ліги. Звідти залишилося 4 людини. П’ятого гравця знайшли серед інших команд. Ми з різних навчальних закладів. Тільки ми з Maggent вчимося в одному класі.

Як би ви описали гравців колективу?

Гравці хороші та дружні. Ми опираємося на ці якості. Саме з цієї причини з’явився новий п’ятий гравець.

Чи були кваліфікації важкими?

Ми були впевнені що до фіналу пройдемо без проблем. Ми розуміли що в фіналі зустрінемося з такою ж сильною командою із середнім ело – 3000. І думаю, що вирішальним фактором став наш минулий досвід.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Ми розуміємо, що ми не найслабші на турнірі. Думаю ми точно займемо 3-4 місце. А так всі налаштовані на перемогу!

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Кожен грає тому, що є така можливість. В Україні багато молодих талантів і не користуватись такою можливістю буде помилкою. Особливо коли є такі приємні призи 🙂

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Більшість гравців нашого складу вже грають в командах. Думаю у нас буде багато підтримки від фанатів наших команд. А також ми дружний колектив. Будемо раді будь-якій підтримці!

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу так і з збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 28 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 5 кваліфікацій до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 70 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.