Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує старт Студентської Ліги з Counter-Strike: Global Offensive. До участі у змаганнях запрошуються представники усіх вищих навчальних закладів України. 

Студентську Лігу з CS:GO UPEA запускає в партнерстві зі Спортивною Студентською Спілкою України та всеукраїнського конкурсу iTalent за підтримки Міністерства освіти та науки України. 

Починаючи з цього сезону, команда може складатися виключно зі студентів одного й того самого навчального закладу. Просимо майбутніх учасників власноруч перевіряти статус своєї установи у державному реєстрі за цим посиланням. 

Першочерговим завданням нашої Асоціації є розвиток української кіберспортивної екосистеми, у рамках якої гравці матимуть змогу не тільки об’єднуватися в команди, щоб приймати участь у турнірах, але також збудувати кар’єру у індустрії комп’ютерних змагань.

Дати проведення відкритих кваліфікацій до турніру та реєстрації буде оголошено пізніше.

Участь у турнірі безкоштовна. Призовий фонд чемпіонату складає 170 тисяч гривень. 

Ліга проходитиме у декілька стадій. Починаючи з другого етапу, усі матчі Ліги транслюватимуться на Twitch-каналах UPEA. Розподіл призового фонду, правила турніру та реєстрація на спеціальній сторінці.

Ліга є частиною масштабного кіберспортивного сезону, у якому UPEA з партнерами проведете турніри для різних категорій гравців. Для початківців двічі протягом року відбудуться Шкільна ліга та Студентська ліга України. Для напівпрофесійних і професійних гравців будуть організовані Чемпіонат України і Кубок України. Також окремо планується проведення Бізнес Ліги. Подробиці ви можете знайти у нас на сайті за цим посиланням.

Тримайте руку на пульсі останніх новин щодо Чемпіонату України серед студентів з CS:GO, підписавшись на наші сторінки у соціальних мережах:

До зустрічі у кваліфікаціях!