Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) оголошує старт Кубку України з Counter-Strike: Global Offensive. Призовий фонд події складає 360,000 грн.

У Кубку України можуть брати участь всі бажаючі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України. Участь у турнірі безкоштовна! 

Першочерговим завданням UPEA є розвиток української кіберспортивної екосистеми, у рамках якої гравці матимуть змогу об’єднуватися в команди, постійно брати участь у турнірах і отримають можливість пройти шлях від аматора до професіонала.

Подія проходитиме у декілька стадій. Починаючи з другого етапу, усі матчі Кубку транслюватимуться на Twitch-каналах UPEA. Розподіл призового фонду, правила турніру та реєстрація на спеціальній сторінці.

Цей чемпіонат є частиною масштабного кіберспортивного сезону, у якому UPEA з партнерами проведете турніри для різних категорій гравців. Для початківців двічі протягом року відбудуться Шкільна ліга та Студентська ліга України. Для напівпрофесійних і професійних гравців будуть організовані Чемпіонат України і Кубок України. Також окремо планується проведення Бізнес Ліги. Подробиці ви можете знайти у нас на сайті за цим посиланням.

Тримайте руку на пульсі останніх новин щодо Чемпіонатів України від UPEA з CS:GO, підписавшись на наші сторінки у соціальних мережах:

Чекаємо з нетерпінням!