Команда BladeSsS стала переможцем четвертої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з Dota 2. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Антоненко “makarec” Макар
  • Тагізада “Mataraxis ” Єфим Мірлатіф Огли
  • Белкін “Merlin” Юрій
  • Надточій “Soulq” Данило
  • Катков “Panda” Нікіта

Ми зв’язалися з капітаном команди Mataraxis після перемоги:

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Чим вона відрізняється від попередньої версії складу, який брав участь у першому сезоні?

Від минулого складу цей відрізняється тільки зміною гравця на 5 позиції. А так ми просто вирішили грати тим же кістяком з 4 людей знову. Але хочу сказати, що Makarec з минулого турніру в моєму серці на завжди.

У вас гравці грають у Кубку України в іншій команді, як це впливає на настрій команди та підготовку?

На Кубку України хлопці грають з гравцями сильнішими, це нормально, адже для перемоги потрібно вибирати найбільш скілових гравців. Все це розуміють.

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, ми зіграли всього 2 нормальних гри, в інших отримали технічні перемоги.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Ну, в нашому складі найперспективніший офлейнер України – SoulQ, ми націлені на перемогу

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Представляти універ, думаю. Але і грошей звичайно теж хочеться. А з виграних грошей, як уже говорив гравець зі Legion Шкільної Ліги з ніком Farmilka, можна повести дівчинку в МакДональдз.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Думаю що ми досить непогано граємо, хоча і закидаємо багато, і на це іноді весело дивитися (сміється). Ми завжди веселимося в грі, думаю за цим цікаво спостерігати глядачам.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 27 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 4 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 110 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.