Команда Kaneki Fans- стала переможцем другої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з Dota 2. Колектив став першим учасником другого етапу змагань! Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Слесаренко SBSone4 Богдан
  • Мулик EndRy- Андрій
  • Бондаренко ExtremeZone Дмитро
  • Литовка _LavL1_ Андрій
  • Покиньчереда agrkken Тимофій

Інтерв’ю з капітаном команди SBSone4.

Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Ми грали разом ще на минулих кваліфікаціях до Шкільної ліги, лише трохи підкорегували команду до цього сезону.

Як би ви описали гравців колективу?

Гравці колективу: Андрій (сємечка) – наступний GeneRaL, Андрій (Дід) – наступний ALWAYSWANNAFLY, Тимоха – ботинок на міді, Дімон – геній макро гри і я, капітан команди, просто скілловий плеєр – ось він ростер мрії!

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, кваліфікації були для нас просто іграми за 20, гідних суперників не було.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Як я вже казав якось, у нас лише один суперник – команда yung hope з 7к+ авг, з якими поборемося за перше місце Шкільної ліги, решта – боти.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

На кваліфікаціях ми вже пояснили “поїдачу корма” і “найкращому керрі шкільної ліги” ака Араті, де його місце, хочемо повторити це у груповому етапі, якщо він, звісно, зможе на нього пройти.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Якщо глядачі хочуть побачити знищення 5к-стаків за 20 хвилин у груповому етапі, то ласкаво просимо їх до перегляду наших матчів.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу так і з збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 21 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 6 кваліфікацій до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 50 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.