Команда New Hope стала переможцем п’ятої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії змагань!

Склад команди:

  • Тимофій Prox1S-_- Ковальський
  • Василь -s1ngley Ткач
  • Олександр kL1o Захарчук
  • Андрій reallystrong Кухарський
  • Петро fanse17 Лаврук

Інтерв’ю з капітаном команди Prox1S.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

Ні, ми не з одного навчального закладу, попередній раз в фіналі Шкільної Ліги ми програли й посварилися кожен між собою, цього разу я не думав, що не зможу зібрати таких гарних гравців, але я дивився на команди, які буди на попередніх квалах і писав гравцям тих команд, які мені приглянулися і так і зібрав гравців. Плюс, взяв ще одного гравця з минулої команди.

Як би ви описали гравців колективу?

Трохи токсичні, але індивідуально сильні гравці.

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, але в фіналі виникли проблеми з опонентами, які намагалися виграти не своєю грою, а вивести нас з себе, щоб ми їм щось написали в чат. Так і трапилося, ми їм де що написали та нам дали тех. луз на першій карті. Але далі ми їх без проблем на двох інших виграли.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Шанси гарні вийти на LAN в Київ та виграти 1-2 місце. Але на останніх квалах повинна ще зайти команда, яка виграла попередній сезон, але трошки з іншим складом.

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Показати що є гарні молоді гравці та виграти трошки грошей.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що ми одна з самих сильних та перспективних команд на цьому турнірі.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 14 березня. Нагадаємо, що всього залишилося ще 3 кваліфікацій до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 70 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.