Команда TENNO стала переможцем першої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з CS:GO. Колектив став першим учасником другого етапу змагань! Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Дубинський Joy6 Олександр
  • Олексійчук Happyk Ігор
  • Шмідт kR4ZY Михайло
  • Назаренко deyr0z Дмитро
  • Димнич HerO Ярослав

Ми поспілкувалися з капітаном команди після перемоги:

– Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців?

– У даний момент наша п’ятірка виступає за організацію Tenno, сформувалася абсолютно буденно, як і будь-яка інша команда, не без труднощів. Через якийсь час після останнього плей-офф Студентської Ліги в нашому колективі багато що змінилося, як гравці так і сприйняття, і цілі.

– Як би ви описали гравців колективу?

– Всі гравці – молоді перспективні хлопці, у яких є певні цілі в дисципліні. Як я і говорив в минулому інтерв’ю :«У кожного гравця є своя особливість». Від цих слів я відмовлятися не збираюся!

– Чи були кваліфікації важкими?

– Насправді можу сказати, що кваліфікації пройшли не без труднощів, так як в останні кілька місяців ми «шукали себе» і нам довелося поміняти пару гравців. Той результат, який ми показали в суботу, не може не викликати радість. Була одна досить-таки рівна і цікава гра на Nuke проти колектива -GUESS-, в якій нам довелося відіграватися з рахунку 12:5, але саме такі ігри і загартовують!

– Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

– У порівнянні з минулим разом шанси явно збільшилися. І з огляду на те що система проведення плей-офф так-же змінилася, бо буде групова стадія, вважаю що це зіграє нам на руку і ми зможемо вийти з групи.

– Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

– На турнірі ми плануємо показати хорошу гру – це наша основна мета.

– Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

– Тому що ми – Tenno.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу так і з збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 13 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 7 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 170 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.