Команда Level Up стала переможцем шостої відкритої кваліфікації до Legion Шкільної Ліги з Dota 2. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії, тим паче, що саме ця команда перемогла у першому сезоні, у грудні.

Склад команди:

  • Борисов “Finch” Михайло
  • Долженко “HiddenDed” Віталій
  • Кочетков “FeRnanS” Владислав
  • Гармаш “borovichok_” Ярослав
  • Руслан “Rudeus_Grey” Коваленко
  • Романенко “Ananas” Максим

Розкажіть, будь ласка, про вашу оновлену команду. Чому ви вирішили зробити зміни у складі?

Від тієї команди залишився тільки тег, зараз у нас зовсім інші гравці. Деякі з того складу не змогли грати через ЗНО, інші – через свої проблеми. Хто знає, може бути хто і повернеться…

Як би ви описали тепер гравців колективу?

У нас з’явився подвійний агент FernanS, тепер ми знаємо все про наших опонентів (сміється). А так у нас в команді спокійна атмосфера і кожен добре виконує на своїй ролі.

Чи були ці кваліфікації важкими?

Ці кваліфікації були дійсно непростими. Віддаю належне гравцеві команди QUINCY ZEICHEN – Араті, він і його команда сильно імпрувнулись з останньої квали.

Враховуючи вашу перемогу у пілотному сезоні, як ви зважуєте власні шанси на перемогу? Чи ви вважаєте себе фаворитами?

Я завжди оптимістично роблю прогнози. Ми підрубимо баланину і підемо катати черв’яків!

Минулого разу вашою метою була перемога. Яка ваша головна мета на турнірі тепер?

Моя особиста мета – більше змагального досвіду. У інші різні цілі: гроші, слава або ж просто бажання грати в доту.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

За нас варто вболівати, тому що у нас грає Фінч!

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO3. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Шкільній Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні середніх шкіл, гімназій, та інших закладів середньої освіти. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 21 березня. Нагадаємо, що всього залишилося ще 2 кваліфікації до 28 березня. Призовий фонд змагання складає 50 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.