Команда Pase4niki стала переможцем четвертої відкритої кваліфікації до Legion Студентської Ліги з CS:GO. Ми вітаємо переможців та бажаємо успіху в наступній стадії!

Склад команди:

  • Вадим Degri– Грибанов
  • Ростислав frakeny0y0 Бєлов
  • Єгор –ed1e Добродомов
  • Дмитро un1q Устименко
  • Даниїл WGM Черепанін

Ми зв’язалися з капітаном команди Вадимом Degri- Грибановим після перемоги.

Розкажіть, будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців? Ви з одного навчального закладу?

У нас був кістяк з трьох харківських гравців, а саме –ed1e, Degri та frakeny0y0. Нам не вистачало двох гравців, саме тому ми вирішили створити мікс з київськими гравцями un1q та WGM, яких знайшли за день до третьої кваліфікації. Усі ми з різних ВНЗ.

Як би ви описали гравців колективу?

У нас є три гравці, навколо яких ми побудували гру, а саме -ed1e, frakeny0y0 та un1q, та два сапорти Degri та WGM, але найкращий з нас це наш снайпер -ed1e, під якого будується наша гра.

Чи були кваліфікації важкими?

Ні, але була досить важка гра проти міксу petr1k’а, фінал був досить легким.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі?

Наша ціль – фінал плей-офф!

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Я вважаю, що в кожного гравця своя мета, не можу сказати за всіх, хтось хоче заробити грошей, а хтось заявити про себе.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Я вважаю, що на такому рівні у команд чи міксів немає вболівальників, тому глядачі мають обрати своїх улюбленців по ходу турніру за їх гру. В основному, за кожну команду будуть вболівати їх друзі, які будуть робити немалий внесок для перемоги у турнірі.

У другому етапі 8 команд, що пройшли кваліфікації, гратимуть у груповій стадії кожна з кожною в форматі BO2. Дві команди, що набрали найбільшу кількість очок в групі потрапляють у фінал ліги. Матчі транслюються на канали UPEA на Twitch.

У Legion Студентській Лізі можуть брати участь тільки громадяни України, учні в вищих, професійно-технічних та передвищих навчальних закладів. Команда може складатися як з учнів одного навчального закладу, так і зі збірних команд різних навчальних закладів.

Наступний відбірковий турнір пройде 6 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося ще 4 кваліфікацій до 27 березня. Призовий фонд змагання складає 170 тисяч гривень. Пройти реєстрацію можна на сторінці Ліги у нас на сайті.