sTONe Gaming – переможці першої відкритої кваліфікації до Legion Кубку України з CS:GO! Колектив став першим учасником другого етапу Legion Кубку України з CS:GO. Ми вітаємо хлопців, та бажаємо їм успіхів у наступному етапі!

Склад команди:

  • Леонард «kenzor» Володарчук
  • Іван «AiyvaN» Семенець
  • Євген “k3fff” Савосін
  • Артем “T3nna” Бутурлакин
  • Владислав “D0NEKO-” Сидоров

Інтерв’ю з Леонардом «kenzor» Володарчуком:

Розкажіть будь ласка, про вашу команду. Як сформувалася ця п’ятірка гравців?

Ми з AiyvaN грали лігу в Києві і прийняли рішення знайти трьох молодих, найжорсткіших гравців. У підсумку, ми знайшли на цій Лізі Артемку-Т3нну, Жеку-k3fffa і Владислава-DONEKO. Ці хлопці показували відмінні результати, ми їм запропонували, вони погодились і пішло поїхало! (сміється)

Як би ви описали гравців колективу?

Всі продуктивні і творчі ребзя, а найголовніше у кожного з нас одна мета!

Чи були кваліфікації важкими для вас?

Я б не сказав, що кваліфікація була важкою для нас, скоріше вона була незручною, адже з погодніх умов у мене постійно вимикалося світло, хлопці змушені були грати проти AimAttack вчотирьох, поки я чекав появу світла. Коли його дали, ми вже програли Vertigo, але забрали інші карти у повному складі.

Як ви оцінюєте власні шанси на турнірі, що можете сказати про рівень команд з топ-4 Чемпіонату України, які також з гратимуть з вами?

Ми виграємо цей турнір!

Яка ваша головна мета на турнірі? Виграти грошей, заявити про себе чи довести щось самому собі?

Ми хочемо встановити ще одну міцну українську команду.

Чому саме за вас мають вболівати глядачі на прямій трансляції?

Тому що ми sTONe gaming!

У другому етапі Кубку змагатимуться 8 команд: 4 що пройшли кваліфікацію, та ще 4, що здобули 1-4 місця на Чемпіонаті України. Всі команди грають за круговою системою кожна з кожною в форматі Best of 2.

У Legion Кубку України можуть брати участь всі охочі незалежно від віку і місця проживання. При цьому більшість гравців команди повинні бути громадянами України.

Наступний відбірковий турнір пройде 25 лютого. Нагадаємо, що всього залишилося 3 кваліфікації з 25 лютого по 25 березня. Призовий фонд змагання складає 360 тисяч гривень.